Naujausia knyga

Gyvenimas ir kitos bėdos

2022 06 06

Ema London nemanė kada nors dar pratarsianti bent vieną žodį savo senelei Ženevjevai London. Valdinga ir šalta dama, kilusi iš turtingos, mėlyno kraujo turinčios Naujosios Anglijos šeimos, sukūrė visame pasaulyje garsią mados imperiją. Nenoromis priėmė ir augino Emą, kai šios tėvas – Ženevjevos sūnus – po žmonos mirties tiesiog numetė dukrą motinos namų svetainėje. Ženevjeva atrodė visiškai abejinga anūkei, o kai mokydamasi paskutinėje gimnazijos klasėje ši pastojo, išspyrė ją lauk tuščiomis rankomis.
Ema ne tik išgyveno, atsistojo ant kojų, bet ir išaugino nuostabią dukterį Railę. Gyvenimas, regis, įgavo aiškius kontūrus, tačiau vieną dieną suskamba telefonas ir Ema išgirsta Ženevjevos balsą. Kaip pasielgti, kai nekenčiama senelė paprašo pagalbos?
Romano „Gyvenimas ir kitos bėdos“ herojams likimas nepašykštėjo išbandymų, tačiau meilė, atleidimas ir sveika ironija padeda rasti išeitį iš blogiausių situacijų.
Kristan Higgins yra parašiusi beveik dvidešimt romanų, tarp jų New York Times ir USA Today bestselerių. Jos knygos išverstos į daugiau nei dvidešimt kalbų, visame pasaulyje jų parduota milijonai egzempliorių. Dviejų vaikų mama gyvena Konektikute su savo vyru didvyriu gaisrininku ir keliais padūkusiais gyvūnėliais.
Jei norite sužinoti, kada išeis kita Kristanos knyga ar kur vyks jos konferencija, kristanhiggins.com prenumeruokite naujienlaiškius. Internete ją galite rasti facebook.com/kristanhiggins.com; twitter.com/Kristan_Higgins ir Instagram.com/kristan.higgins.
„Higgins nagrinėja dar vieną jautrių temų rinkinį, pasitelkdama patrauklius veikėjus ir visą spektrą tikroviškų jausmų: humorą, pyktį, širdgėlą, išdidumą ir, svarbiausia, viltį. Linksma, už širdies griebianti, įžvalgi ir šilta knyga.“
Kirkus Reviews

Paskutinį kartą redaguota: 2022-06-06