Duomenų bazės

Balandžio mėnesį kviečiame į „EBSCO Publishing“ duomenų bazės nuotolinius mokymus (Skaityti daugiau...)

Kasmet Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka skelbia informaciją apie prenumeruojamas duomenų bazes, virtualiai pasiekiamas ir Lietuvos viešųjų bibliotekų lankytojams. Duomenų bazės yra prieinamos vartotojams Kupiškio viešojoje bibliotekoje, o norint naudotis prieiga nuotoliniu būdu – kreiptis į duomenų bazių administratorių jolmoko@gmail.com.

Infolex duomenų bazė – tai Lietuvos teisinė duomenų bazė, kurioje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika. Čia galima atlikti Lietuvos Respublikos valstybės institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat su Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.

Kupiškio viešosios bibliotekos vartotojams ne vienerius metus jau žinoma EBSCO Publishing duomenų bazė, siūlanti visateksčius elektroninius socialinių ir humanitarinių mokslų, medicinos, verslo ir ekonomikos žurnalus, laikraščius ir žinynus. Ja galima naudotis ir bibliotekoje, ir nuotoline prieiga, tik būtina kreiptis į duomenų bazes administruojantį darbuotoją Kraštotyros ir edukacijos skyriuje.

Nauja informacija: „EBSCO Publishing“ atnaujino savo akademinę ir verslo informacijos duomenų bazę – dabar vietoje „Academic Search Complete“ ir „Business Source Complete“ yra prenumeruojamos „Academic Search Ultimate“ ir „Business Source Ultimate“. Šios duomenų bazės skirtos mokslininkams, įvairių sričių profesionalams ir studentams. Jose rasite visateksčių el. žurnalų kolekcijas, susijusias su įvairiomis mokslinių tyrimų sritimis.

„Academic Search Ultimate“ rasite visateksčių dokumentų kolekciją, įskaitant daugybę žurnalų, įtrauktų į pirmaujančius citavimo indeksus: ​​astronomijos, antropologijos, biomedicinos, inžinerijos, sveikatos, teisės, matematikos, farmakologijos, zoologijos ir kt.

„Business Source Ultimate“ duomenų bazėje be prieigos prie svarbiausių viso teksto žurnalų, studijuodami susipažinsite su įvairiais tyrinėjimais, šalių ekonomikos ataskaitomis ir įmonių profiliais, taip pat interviu su vadovais ir analitikais.

Prie „EBSCO Publishing“ suteikiama prieiga nuotoliniams vartotojams.

Jeigu Jums reikia individualios konsultacijos ar pagalbos paieškose, kreipkitės į bibliotekos darbuotojus.


                                                          

Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-05 14:46Galerija