Naujienos

Mes kartu – TARP TRIJŲ VANDENŲ

2023 08 04

Liepos 8–16 dienomis Kupiškio skautų Kupos draugovės dalis kartu su Panevėžio krašto skautais dalyvavo Jubiliejinėje stovykloje „Tarp trijų vandenų“. Tokios stovyklos, dar vadinamos tautinėmis, vyksta kas penkis metus ir mums šiemet teko galimybė sudalyvauti. Per 2200 skautų iš įvairių Lietuvos skautų organizacijų ir iš 14 užsienio šalių 8 dienas gyveno Klaipėdos rajone, Kairių poligono teritorijoje, pasidalinę į pastovykles, pavadintas kuršiškais vėjų vardais: Vakarynės, Aulaukio, Pilvinio, Marinio, Šakšinio, Ožinio, Audenio ir Launagio.

Programa, kaip ir įprasta skautams, vyko pagal amžiaus grupes: jaunesniesiems skautams skirtos veiklos skatino smalsauti ir kurti, pažinti gamtą ir susirasti draugų, skautų amžiaus grupių programa – pilna įspūdžių, draugysčių, rankdarbių ir žinių, patyrusieji skautai susipažino su Klaipėdos kraštu, turėjo įsimintinų iššūkių ir linksmybių. Jauniausias stovyklos dalyvis – vos dviejų mėnesių sesytė, o vyriausias – 84 metų brolis.

Kupos draugovės aštuonetas yra be galo dėkingi ir taria garsų HIP VALIO! stovyklos organizatoriams ir Pilvinio vėjo pastovyklės komandai bei Panevėžio krašto sesėms ir broliams.

Turėjome didžiausią skautišką nuotykį, kuriuo dar ilgai gyvensime ir dar ne kartą užtrauksime stovyklos himną „Tarp trijų vandenų, jausti laisvę galiu...“

 

NVŠ programos „Skautiškos ekspedicijos“ vadovė Ingrida Žurauskienė


Paskutinį kartą redaguota: 2023-08-04