Naujienos

Bibliotekininkai lankėsi Vilniaus knygų mugėje

2024 02 23

Vasario 22 d. prasidėjusioje 24-ojoje Vilniaus knygų mugėje apsilankė didelis būrys Kupiškio rajono bibliotekininkų. Susipažinti su leidyklų naujienomis, įsigyti naujausių knygų, dalyvauti knygų pristatymuose ir įvairiose visai visuomenei aktualiose diskusijose, pabendrauti su knygų autoriais kvietė gausi mugės kultūrinė programa.

                      Jaunųjų skaitytojų erdvėje laukė ne tik literatūrinės naujienos, bet ir įvairios kūrybinės dirbtuvės, galimybė pasinerti į lėlių teatro magiją, interaktyviai atrasti teatro pasaulį, išreikšti save per kūrybą, sudalyvauti literatūrinėje viktorinoje ir kitose veiklose.

Didelio susidomėjimo sulaukė dar dažais kvepiantis Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos bibliobusas, stovėjęs prie įėjimo. Šiuolaikiška mobili biblioteka teiks paslaugas Vilniaus apylinkių bendruomenėms ir siūlys ne tik knygas, kompiuterizuotas darbo vietas, bet ir edukacijas, įvairias kultūrines veiklas, burs gyventojus jaukiems pasibuvimams atsižvelgiant į jų poreikius, organizuos filmų peržiūras.

Dar vienu Vilniaus knygų mugės akcentu tapusioje Muzikos salėje buvo galima įsigyti ne tik vinilinių plokštelių, kitų muzikinių laikmenų, bet ir pabendrauti su muzikos kūrėjais, atlikėjais, gauti jų autografą, paklausyti gyvai atliekamos muzikos.

O kur dar susitikimai su seniai matytais kolegomis suvažiavusiais iš visos Lietuvos! Įdomių patirčių ir įspūdžių užteks ilgam...

 

Metodininkė Jolanta Vosylienė

Nuotraukos R. Vilčinskienės, J. Vosylienės


Paskutinį kartą redaguota: 2024-02-23