Naujienos

DRAUGOTEKA 5–8 klasių moksleiviams

2023 09 06

Kviečiame 5–8 klases registruotis į DRAUGOTEKOS edukacijas!

Draugoteka – tai virtualus, socialinius bei komunikacinius įgūdžius lavinantis žaidimas, kurio veiksmas vyksta bibliotekoje, o pagrindinis tikslas susidraugauti su penkiais žaidimo herojais, bendrauti ir surinkti kuo daugiau širdelių.
Draugotekos edukacijos yra penkios, todėl kiekviena klasė gali sudalyvauti po 5 kartus, kaskart susipažindama vis su kitu žaidimo herojumi ir juos siejančia literatūra, kuri pasakoja apie įvairių socialinių sunkumų turinčius jaunuolius.
Užsiėmimų metu dalyviai interaktyviais metodais analizuos situacijas, į kurias patenka žaidimo ir knygų herojai, nagrinės jų portretus, charakterius bei mokysis atpažinti savo gyvenimiškų situacijų atspindžius literatūroje. Dalyviai mokysis susitapatinti su personažais, kritiškai įvertinti savo asmenines nuostatas, išbandys kūrėjo, klausytojo ir vertintojo vaidmenis, mokysis įvardyti ir pagrįsti savo požiūrį į kultūros ir socialinės aplinkos formas.
Edukacija vyksta bibliotekoje, tačiau, esant poreikiui, galime atvykti ir į jūsų klasę per lietuvių kalbos pamoką ar klasės valandėlės metu.
Edukacijos trukmė – pamoka, joje vienu metu gali dalyvauti 7–30 mokinių.
Registracija telefonu +370 622 40528.
Bibliotekininkė Ingrida Žurauskienė

Paskutinį kartą redaguota: 2023-09-06