Nauja knyga vaikams

Visiems stot – eina garbusis Peris T. Kukas

2022 09 30

Periui Kukui vienuolika ir jis gyvena... kalėjime. Tačiau pats Peris, žinoma, niekuo nenusikalto. Mėlynosios upės centre bausmę atlieka jo mama.
Pasikeitus įkalinimo vietos tvarkai paaiškėja, kad Peris nebegalės čia daugiau likti. Jam teks išeiti į laisvę ir pradėti viską iš naujo – kitoje šeimoje ir be mamos.
Kaip gyventi visiems įprastą gyvenimą, jei nieko panašaus į tai iki šiol nepatyrei?
Tai jaudinantis pasakojimas apie gebėjimą mylėti, atleisti ir rasti viltį net sunkiausiu metu.
---
Peris Kukas gimė ir užaugo kalėjime. Viršininkė Doherti čia bausmę atliekančiai mamai leido pasilikti sūnų. Berniukui jau vienuolika, jis lanko mokyklą ir tikisi, kad mamą galiausiai paleis lygtinai. Tačiau naujasis apygardos prokuroras, sužinojęs apie šią situaciją, nusprendžia, kad vaikas jokiu būdu negali augti įkalinimo įstaigoje. Periui Kukui teks pradėti gyvenimą iš naujo. Knyga skirta vaikams nuo devynerių metų, tačiau joje plėtojamos temos bus aktualios ir suaugusiems skaitytojams.
Amerikiečių rašytoją Leslie Connor vertina ir skaitytojai, ir literatūros kritikai. JAV ji susilaukė ne vieno apdovanojimo, jos knygos rekomenduojamos mokyklose ir bibliotekose. Autorė iš pradžių labiausiai domėjosi knygų iliustravimu, netgi baigė dailės studijas Konektikuto universitete, tačiau vėliau suprato, kad labiausiai jai patinka rašyti. Leslie Connor gyvena mažame namelyje Konektikuto miškuose drauge su vyru ir trimis šunimis iš prieglaudos, kuriuos labai myli. Rašytoja visą gyvenimą mėgo šunis ir niekad su jais nesiskiria.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-09-30