Nauja knyga vaikams

Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį

2020 12 11

"Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams" – puiki iliustruota knyga kietais viršeliais apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį.

Lietuva didžiuojasi šiais vyrais. Ir tu gali būti vienas iš jų!
50 nepaprastų istorijų apie realius žmones, gimusius ir išaugusius mūsų šalyje, kurie ne tik norėjo išreikšti save – jiems to reikėjo.
Jiems nerūpėjo, ar bus pripažinti; jie tiesiog norėjo daryti tai, ką darė – dėl savęs ir dėl kitų.
Ar galėtum būti toks stiprus kaip Žydrūnas Savickas ar kūrybingas kaip Mikalojus Konstantinas Čiurlionis?
Patikėk, tikrai ne per daug užsigeidei! Atmink, kad iš pradžių gimsta svajonė – tik paskui ji tampa tikrove.
Kodėl TAU neįgyvendinus savo svajonių?
50 superherojų, kuriuos sutiksi šioje knygoje, pakeitė Lietuvos istoriją savo atkakliu darbu, jie įrodė, kad galima kažką atrasti ir kurti gėrį bet kokioje srityje.

Puikiai iliustruotoje knygoje "Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį" rasite pasakojimus apie Valdo Adamkaus, brolių Algirdo ir Remigijaus Gataveckų, Aisčio Mickevičiaus, Juozo Statkevičiaus, Rimanto Stankevičiaus, Jono Basanavičiaus ir daugelio kitų Lietuvos superherojų gyvenimą.

Šios vakaro istorijos įkvėps berniukus mylėti Lietuvą, didžiuotis ja ir jos žmonėmis, pasitikėti savimi, drąsiai svajoti ir kryptingai dirbti: neatidėti darbo rytdienai, nenuleisti rankų ir nesitikėti, kad viskas puikiai pavyks per pirmąsias penkias minutes.

Norite nuveikti didelius darbus? Pasisemkite įkvėpimo su knyga "Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį"!


Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-11