Nauja knyga vaikams

Pelytės Sofijos nuotykiai 2. Smaragdo uogų beieškant

2021 11 05

Knyga „Pelytės Sofijos nuotykiai. Smaragdo uogų beieškant“ skirta vaikams nuo 5 metų.

Pelytė Sofija labai mėgsta piešti. Kai išgirsta apie ypatingas smaragdo uogas, iš kurių galima pasigaminti nuostabiausią dažų spalvą, ji užsinori būtinai jų gauti! Bet jos auga tik vienoje miško vietoje – pavojingame Išsikerojusių Piktžolių take, gerokai nutolusiame nuo jaukiosios Pušų Spyglių giraitės. Sofija įtikina savo geriausią draugę varlytę Hetę leistis į nuotykį kartu. Ar jiedvi ras smaragdo uogų ir saugiai sugrįš namo?

Gausiai iliustruota knygelė „Pelytės Sofijos nuotykiai“ parašyta lengvai skaitoma kalba ir puikiai tinka pradedantiesiems skaitytojams.

„Pelytės Sofijos nuotykiai. Smaragdo uogų beieškant“:

pataria ko nors įsigeidus, dėl to daikto nepamesti galvos;
moko, kad išankstinės nuostatos ne visada yra pagrįstos;
teigia, kad suaugusieji ne visada viską žino geriau, bet būtina su jais, ypač tėvais, pasitarti;
akcentuoja, kad svarbu pasikliauti draugais.

Tai antra pamokomų „Pelytės Sofijos nuotykių“ knyga.

Popi Grin gali kalbėtis su gyvūnais! Deja, jie niekada neatsako. Todėl ji pradėjo rašyti įsivaizduodama, ką gyvūnai galėtų pasakyti ir padaryti, jei žmonės nematytų. Popi gyvena miško pakraštyje Konektikuto valstijoje, JAV, o jos kiemas dažnai tampa žaidimų aikštele įvairiems laukiniams gyvūnams: paukščiams, triušiams, voverėms, pelėnams, skunkams, elniams ir net laukiniams kalakutams.

Dženifer A. Bel yra iliustratorė, kurios darbų galima rasti sveikinimo atvirukuose, žurnaluose ir daugybėje knygų vaikams. Ji gyvena Mineapolyje, Minesotos valstijoje, kartu su vyru, sūnumi ir kaprizinga kate.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-11-05