Nauja knyga vaikams

Mano didžiausia žuvis. Žvejybos vadovas

2021 09 07

Aplinkosaugininko Lino Jonausko knyga „Mano didžiausia žuvis. Žvejybos vadovas“ skirta skaitytojams nuo 7 metų. Iliustruotas vadovėlis padės atsakyti į daugelį klausimų, kylančių pradedantiesiems meškeriotojams.

Atrodo nepaprastai smagu čiupti meškerę, susitepti sumuštinių ir visai dienai traukti į upės pakrantę. Mintyse žuvys kimba taip greitai, kad nespėji nė prisėsti, tačiau realybė truputį sudėtingesnė. Pradedantiesiems žvejams reikia išsiaiškinti, kokią meškerę pasirinkti ir kaip ja naudotis. Kuo vilioti žuvis ir kur jos gyvena?

Lino Jonausko knygoje „Mano didžiausia žuvis. Žvejybos vadovas“ rasite informacijos, kaip atskirti vienas žuvis nuo kitų, kuo skiriasi jų gaudymo būdai, ką jos valgo ir kokiu paros metu geriausia užmesti meškerę.

Autorius paprastai pasakoja apie žvejybos būdus ir meškeriojimo įrangą. Knygoje „Mano didžiausia žuvis. Žvejybos vadovas“ aptariamos dvylika mūsų šalies vandenyse gyvenančių žuvų. Išsamiose iliustracijose vaizduojama jų išvaizda, pristatomas rūšiai būdingas elgesys, gyvenimo būdas, taip pat didžiausi priešai ir žvejybos ypatumai.

Susipažinkite su aukšle, pūgžliu, karosu, ešeriu, lydeka, kuoja, karpiu, unguriu, lynu, šapalu, nuodėguliniu grundalu ir šamu! Kurį iš jų norėtumėte pagauti labiausiai? Sužinokite, kokie užfiksuoti sužvejotų žuvų rekordai.

Autorius Linas Jonauskas yra aktyvus aplinkosaugininkas, todėl primena, kad nors meškerioti smagu, tačiau kiekvienas žvejys turi prisiimti ir atsakomybę už gamtą, ją saugoti ir puoselėti. Tik tada ji atsidėkos vertingais laimikiais. Knygoje „Mano didžiausia žuvis. Žvejybos vadovas“ būsimi žvejai ras atsakingos veiklos patarimų.

Linas Jonauskas – Lietuvos aplinkosaugininkas, kuris aktyviai kovoja su brakonieriais, gamtos teršėjais, užsiima šviečiamąja veikla bei rengia vaikams stovyklas gamtoje. Autorius jau yra išleidęs interaktyvų gamtos gidą visai šeimai „Kur ieškoti rudojo lokio ir kiti nutikimai gamtoje“.

„Mano didžiausia žuvis. Žvejybos vadovas“ – dėmesio vertas žinynas vaikams, tačiau vertingos informacijos čia ras ir suaugusieji. Rekomenduojame knygą įsigyti internetu ir pasiruošti žvejybos sezonui.

Įvairių žanrų knygų pasirinkimas beribis, tad pirkti online rasite ne tik vadovų, bet ir knygų su įtraukiančiais siužetais, įdomių veikėjų nuotykių, patarimų. Išsirinkti bus paprasta jei peržiūrėsite santrauką, trumpą aprašymą, įvertinsite puslapių skaičių, pasidomėsite atsiliepimais ir apžvalgomis, pavartysite ištraukas. Nepamirškite, kad akcijų ir išpardavimų dėka galite apsipirkti pigiau.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-09-07