Nauja knyga vaikams

Lietuvos gyvūnų didžioji knyga

2023 04 11

Selemonas Paltanavičius – garsus gamtininkas ir knygų autorius. Jo knygos vaikams ir suaugusiems visada sulaukia palankių atsiliepimų ir yra noriai skaitomos. „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ – leidinys skirtas tiek dideliems, tiek mažiems.

„Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ – žinynas, kuriame smagiai ir informatyviai pavaizduota mūsų šalies fauna. Selemonas Paltanavičius šią knygą sukūrė visai šeimai. Jos veikėjai – Lietuvos gyvūnija, kurios gyvenimas neįtikėtinai įdomus. Autorius savo pasakojimą pradeda nuo pačių mažiausių gyvūnų ir baigia tokiais, kurių kelyje atsidurti niekas nenorėtų.

Žinyne „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ skaitytojai galės apžiūrėti bei perskaityti įdomių faktų apie daugiau nei šimtą penkiasdešimt gyvūnų rūšių. Dar daugiau jų autorius Selemonas Paltanavičius aptarė trumpiau.

Kokių faktų tikėtis iš knygos? Rašytojas pradeda nuo trumpos teorijos apie pasaulio gyvūniją. Ar žinojote, kad yra aprašyti apie trys milijonai gyvūnų rūšių, tačiau tikėtina, kad dar daugiau jų neatrasta. Kiekviena gyvūnų rūšis užima tam tikrą ekologinės grandinės vietą. Ir nepriklausomai nuo dydžio – visi yra savarankiški organizmai. Selemonas Paltanavičius trumpai pamini ir klasifikavimo teoriją, tiksliau tai, kokio susitarimo laikosi mokslininkai rengdami įvairių gyvūnų aprašymus.

Knygoje daug įdomybių. Pavyzdžiui, rašytojas detalizuoja, kaip skirstomi mūsų šalies ropliai ir nuotraukose vaizduoja jų skirtumus. Selemonas Paltanavičius į savo žinyną įtraukė daug nenuobodžių ir įdomių faktų. Ar žinojote, kad lydekos dantys atgręžti į vidų, kad iš nasrų neišsprūstų grobis? O ar nustebins faktas, kad Lietuvoje gyvenantys kiškiai nevalgo daržovių? Jiems neįsiūlysite nei kopūstų, nei morkų.

Visai šeimai skirtas žinynas „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ iliustruotas daugybe nuotraukų ir kita interaktyvia medija – tai kokybiška gamtos pasaulio apžvalga. Puslapių skaičius tirpte tirps, nes pažintis su mūsų kaimynais tikrai įdomi!

Selemonas Paltanavičius – žymus gamtininkas, fotografas, rašytojas ir aplinkosaugininkas. Jo rašomų knygų žanras įvairus. Tai pažintinės knygos tiek suaugusiems, tiek visai šeimai, o taip pat ir įtraukiančiu siužetu pasižyminčios knygelės vaikams.

Iliustruotą žinyną „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ kviečiame pirkti online – taip pigiau. Mūsų knygyne rasite bei įsigyti internetu galėsite ir daugelį kitų Selemono Paltanavičiaus knygų. Akcijų ir išpardavimų metu kainos tirpsta, o trumpi aprašymai, ištraukos bei santraukos padės nuspręsti, kuri knyga tinkamiausia jums ar jūsų vaikams.


Paskutinį kartą redaguota: 2023-04-11