Nauja knyga vaikams

Kiškis Pranciškus Mėlynių pievoje

2021 07 02

Vytautas V. Landsbergis – vaikų ir suaugusiųjų mylimas autorius, kurio knygelių veikėjai ne tik patiria nuotykių, bet ir moko gyvenimo vertybių. Tiesa, tą daro neįkyriai ir su linksma gaida. „Kiškis Pranciškus Mėlynių pievoje“ – nauja knyga apie išdykusį kiškutį.

Kiškis Pranciškus Piškis – padūkęs neklaužada, neklausantis tėvų. O be to dar ir bailiukas. Vieną dieną jo tėvai išeina mėlyniauti, o Pranciškų palieka oloje. Oi kaip baisu kiškeliui! Jis tirta, dreba, bet bijoti greitai atsibosta, nes protingi kiškiai žino, kad visos baimės prasideda galvoje.

Taip kiškis pamažu bręsta ir tampa drąsiu herojumi. Jis net išgelbėja pasaulį! „Kiškis Pranciškus Mėlynių pievoje“ – jau trečioji knygelė apie šį vaikų pamiltą veikėją. Vystydamas smagų siužetą autorius Vytautas V. Landsbergis dalijasi gyvenimo išmintimi. Jis išryškina svarbiausias vertybes, drąsą, gebėjimą mylėti ir padėti kitiems.

Knyga rekomenduojama vaikams nuo 6 iki 10 metų, tačiau kaip ir daugelis rašytojo istorijų, ši taip pat patiks įvairaus amžiaus skaitytojams. Atsiverskite knygelę „Kiškis Pranciškus Mėlynių pievoje“ ir kartu su visa šeima mėgaukitės personažo nuotykiais ir stebėkite, kaip jis auga ir iš bailiuko virsta narsiu kiškiu.

Vytautas V. Landsbergis sukūrė ir daugiau įsimintinų personažų. Patiems mažiausiems labai patinka lapiukas Pūkis, kuris bando suprasti mūsų pasaulį ir jo dėsnius. Daugelį žavi ir pelytė Zita, šiek tiek panaši į kiškį Pranciškų, nes sugebėjo nugalėti savo baimę ir net išgelbėti pasaulį. Daugeliui gerai žinomi veikėjai arklys Dominykas bei briedis Eugenijus pasirodė ne tik knygų puslapiuose, bet ir teatro scenoje. Rašytojas geba atrasti kelią į bet kokio amžiaus skaitytojų širdis.

Vytautas V. Landsbergis (g. 1962 m.) – režisierius, publicistas, vaikų rašytojas. Autorius yra išleidęs ne tik vaikiško žanro kūrinių, bet ir pjesių, knygų jaunimui, mitologija paremtų istorijų. Vytautui V. Landsbergiui 2009-tais metais buvo įteikta Lietuvos Vyriausybės kultūros ir meno premija.

Sudomino trumpas aprašymas? Šią jaukią knygą, tinkamą visai šeimai, kviečiame įsigyti internetu. Pirkti online verta dėl gerų kainų, nes daug leidinių akcijų ir išpardavimų metu įsigysite pigiau. Knygas rinktis patogu, juk kiekviena jų turi santrauką su aprašymu, ištraukomis bei tokia informacija, kaip puslapių skaičius, vertėjas ar leidimo metai. Visada naudinga pasidomėti ir kitų skaitytojų atsiliepimais bei apžvalgomis.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-07-02