Naujausia knyga

Visas mums duotas laikas

2021 07 20

Britų autorės Abbie Greaves romanas „Visas mums duotas laikas“ – jautrus, emocionalus ir širdį gniaužiantis debiutas apie melą, praradimus ir meilę. Tai santuokos istorija, kuri patiks „Aš prieš tave“ knygos gerbėjams.

Keturiasdešimt metų kartu. Šeši mėnesiai tylos. Paskutinis šansas.

Pagrindiniai knygos veikėjai – sutuoktiniai Frenkas ir Megė. Iš pažiūros jie laimingi ir mylintis. Tačiau pastaruosius šešis mėnesius pora nesikalbėjo. Nei sakinio. Nei vieno žodžio. Megė nėra tikra, kas išprovokavo Frenko tylą, nors turi kelias prielaidas.

Diena po dienos jie valgo kartu, miega toje pačioje lovoje, o tyla tampa vis klampesne ir tirštesne. Megei tyla atrodo kurtinanti.

Vieną dieną Frenkas parkritusią ir sąmonės netekusią žmoną randa virtuvėje. Šalia – tuščias migdomųjų vaistų buteliukas. Medikai gelbėdami moterį sukelia dirbtinę komą. Jei ji atgaus sąmonę, gali būti, kad nebebus tokia, kokia buvo. Frenkas priblokštas minties, kad gali netekti žmonos, tačiau ar jis suras savo nutilusį balsą ir ras jėgų paaiškinti savo tylą? O gal jau per vėlu?

Romane „Visas mums duotas laikas“ išgirsime du balsus: Frenko tylą ir Megės tylą. Kiek jie nutylėjo, kad atsidurtų tokioje padėtyje? Rašytoja Abbie Greaves knygos puslapiuose sutalpino kaltę, lojalumą, meilę, viltį ir skausmą bei atskleidė gražiausias bei skaudžiausias santuokos akimirkas.

Abbie Greaves ( g. 1992) – britų autorė. Jau nuo vaikystės ji labai mėgo skaityti ir dėl to vėliau pasirinko literatūros studijas. Po to tris metus dirbo leidybos srityje ir per tą laiką parašė savo debiutinį romaną „Visas mums duotas laikas“. Šią knygą įkvėpė istorija apie porą, kuri nesikalbėjo dvidešimt metų. Kūrinys tapo bestseleriu ir sulaukė daugybės palankių apžvalgų bei buvo įtrauktas į rekomendacijų sąrašus. 2021 metų pavasarį pasirodys ir antroji Abbie Greaves knyga.

Ieškote gero romano? Trumpas aprašymas žada, kad šis kaip tik toks. Rekomenduojame kūrinį įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir daugiau įvairių žanrų bei siužetų literatūros. Rinkitės atsižvelgdami į atsiliepimus, aprašymus, santraukas, pavartykite ištraukas, atsižvelkite į puslapių skaičių. Priminsime, kad knygyne dažnai vyksta akcijos ir išpardavimai, o jų metu daug gerų knygų galite įsigyti pigiau.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-07-20