Naujausia knyga

Vėjai Kamino saloje

2021 11 03

John Grisham – kriminalinių romanų autorius, nors ir parašęs daugybę detektyvų, vis dar nenustoja stebinti skaitytojų. Jo knyga „Vėjai Kamino saloje“ kviečia sugrįžti į salą, kurioje nutinka įdomių dalykų. Pirmą kartą apie šią vietą autorius rašė romane „Kamino sala“.

Knygoje „Kamino sala“ susipažinome su knygyno savininku Briusu Keiblu, kuris nevengia domėtis juodąją knygų bei rankraščių rinka. Tą kartą įkvėpimą praradusi rašytoja Mersera Man buvo užverbuota sužinoti jo paslaptis, o visi įvykiai pasisuko netikėta linkme. Romane „Vėjai Kamino saloje“ vėl sutiksime šiuos veikėjus, tačiau knyga gali būti skaitoma ir kaip atskira istorija.

Briusas Keiblas ruošia sėkmingos autorės Merseros sutiktuves, juk ji tapo tikra įžymybe! Tačiau netrukus pranešama, kad link salos juda uraganas Leo, o visiems gyventojams rekomenduojama evakuotis. Visgi Briusas pasilieka.

Leo negailestingas. Jis sugriauna namus, viešbučius, išvarto medžius, pridaro milžiniškų nuostolių ir pasiglemžia kelias gyvybes. Tarp žuvusiųjų ir trilerių autorius Nelsonas Keras. Visgi netrukus paaiškėja, kad jo mirties kaltininkas yra ne uraganas Leo. Kas ir kodėl nužudė žinomą rašytoją? Policija tyrimams laiko neturi, o Briusas Keiblas ima abejoti ar jo draugo sukurti trilerių veikėjai tikrai buvo tik rašytojo vaizduotės vaisius. Gal naujas rankraštis padės surasti atsakymus? Tačiau kažkas labai nenori, kad tekstas būtų perskaitytas.

„Vėjai Kamino saloje“ – įtraukiantis žanro karaliaus John Grisham trileris, kuriame nusikaltimus tiria knygų pasaulio atstovai. Intriguojantis siužetas, įdomūs personažai ir karščiu alsuojanti sala Floridoje… Puikus derinys!

John Grisham (g. 1955 m.) - amerikiečių trilerių rašytojas, teisininkas, politikas, visuomenininkas. Autoriaus knygos žinomos visame pasaulyje ir dažnai puikuojasi pardavimų topuose. Ne vienas trileris buvo ekranizuotas. Būtent knygos „Firma“ ekranizacija, kurioje vaidino žavusis Tomas Kruzas, galutinai išgarsino rašytoją.

Mėgstate geras kriminalines istorijas? Trumpas aprašymas žada, kad šis kūrinys nenuvils, tad viliojame jį įsigyti internetu. Pirkti online paprasta, greita, o dažnai ir pigiau. Čia visada rasite gerų kainų, tereikia pasidairyti po akcijų ir išpardavimų pasiūlymus. Atsiliepimuose ir apžvalgose jau įvertinti skaitiniai ar naujienos? Galime pasiūlyti visko! Išsirinkti padės santraukos su aprašymais, puslapių skaičiumi ir ištraukomis, kurias galite pavartyti.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-11-03