Naujausia knyga

Uždraustas vaisius

2021 06 04

Bestselerio „Aš prieš tave“ autorė Jojo Moyes romane „Uždraustas vaisius“ pasakoja apie draugystę, meilę ir senas paslaptis. Tai viskas, ko reikia gerai istorijai! Na, dar talento pasakoti ir užburti skaitytoją, o šito rašytoja Jojo Moyes tikrai nestokoja!

Romanas „Uždraustas vaisius“ nukelia į mieguistą penkto dešimtmečio pajūrio miestelį Maremą, kuriame visi vienus pažįsta, o bet kokią paslaptį išlaikyti, atrodo, neįmanoma. Čia susipažįstame su dviem merginomis – Lote Svift, kuri myli miestelį ir yra tvirta bei patikima draugė. Lotė karo metu buvo evakuota iš miesto ir augo Holdenų šeimoje. Kita veikėja – Silija – Holdenų duktė ir Lotės draugė, kuri dūsta Mareme ir trokšta kuo greičiau iš jo ištrūkti. Galimybė atsiranda anksčiau nei tikėtasi.

Ramų miestelį sudrebina nauji gyventojai. Milžiniškame art deco stiliaus name „Arkadija“ įsikuria bohemiška grupė, kuri savo neįprastu gyvenimo būdu traukia Lotę ir Siliją. Po nedidelio skandalo Selija priversta bėgti į Londoną. Po kurio laiko ji įsikibusi į parankę žaviam sužadėtiniui, grįžta aplankyti šeimos. Šis vyras pakeičia Lotės ir visos šeimos gyvenimą amžiams.

Po penkiasdešimties metų Deizė, nuo asmeninių problemų bėganti dizainerė, imasi ambicingo projekto. Ji turi renovuoti „Arkadiją“ ir paversti pastatą žaviu viešbučiu. Tačiau, kai senas namas atgyja, palaidotos problemos taip pat ima kelti galvą į paviršių. Vieniša keturių mėnesių dukrelės mama nė nenumano, kad jos darbas ne tik atneš pokyčių į Maremą, bet ir padės surasti savo likimą.

Vaizdingi aprašymai leidžia pajusti mieguisto pajūrio miestelio nuotaiką. Čia apkalbos ir nosies kišimas į kitų reikalus yra įprastas būdas pagyvinti savo gyvenimą. Rašytoja Jojo Moyes ir vėl skaitytojus stebina įmantriu siužetu, kuris nepaleidžia iki pabaigos.

Jojo Moyes (g. 1969 m) – britų rašytoja, žurnalistė. Autorė studijavo žurnalistiką City Universitete, vėliau dešimtmetį dirbo „The Independent“ žurnale. 2001 metais Jojo Moyes nusprendė karjerą skirti vien vien romanų rašymui. Daugelis greitai tapo pasauliniais betseleriais. Ko gero, žinomiausia rašytojos istorija yra „Aš prieš tave“ bei jos tęsiniai.

Iš anglų kalbos vertė Renata Vereikienė

„Uždraustas vaisius“, kaip ir kiti rašytojos romanai, pasižymi įdomiu siužetu, ryškiais veikėjais bei painiais tarpusavio santykiais. Kviečiame jį ir kitą įvairių žanrų literatūrą įsigyti internetu. Knygyne rasite daug gerų išpardavimų bei akcijų, kurių metu knygos kainuoja pigiau. Jas išsirinkti padeda apžvalgos bei atsiliepimai. Taip pat ir santraukos, trumpi aprašymai, puslapių skaičius, ištraukos ir kitos detalės. Pirkti online visada verta!


Paskutinį kartą redaguota: 2021-06-04