Naujausia knyga

Sunkus vaikas

2021 09 02

Su charizmatiška sociopate Džeine jau susipažinome knygoje „Aš, Džeinė“. Ir ji grįžta! Rašytoja Victoria Helen Stone pristato dar vieną kūrinį, kuriame sutiksime pamėgtą veikėją. Tai – „Sunkus vaikas“.

Džeinė – sociopatė, nemokanti mylėti ir dėl niekada nejaučianti kaltės. Ji šalta, apskaičiuojanti, mokanti apgaulingai šypsotis, prisitaikyti prie aplinkos ir meistriškai manipuliuoti. Kadaise Džeinė baudė nusidėjėlius vyrus ir jos kerštas buvo saldesnis už medų. Šiandien jos gyvenimas gana ramus.

Džeinė dirba teisininke, turi vaikiną Luką, kuris beviltiškai ją įsimylėjęs. Vargšė, nekalta siela, nė nenumano su kuo susidėjo! Ir lovoje jis puikus, tad taip ir bėga ramios dienos. Ir vieną tokią dieną Džeinės draugas pasiūlo gyventi kartu. Skamba smagiai, bet ji bijo, kad toks gyvenimas greitai nusibos. Dilemas laiku nutraukia žinutė, kad dingo jos dukterėčia.

Džeinės ši istorija nedomina, beje, visiems kitiems prapuolusi paauglė taip pat neįdomi. Džeinė turi savo reikalų. Tačiau pamačiusi dukterėčios Keilos nuotrauką ji suabejoja. Merginos akyse moteris atpažįsta save. Dar viena sociopatė? Darosi smalsu! Džeinė leidžiasi į paieškas. Ar tikrai pasaulyje yra jai gimininga siela? Dvi pabaisos?

„Sunkus vaikas“ – įtraukianti knyga, kurios siužete laukia vienas kitas netikėtumas. Šios knygų serijos personažės – neigiamos, tačiau nepaisant to pelno skaitytojų meilę.

Victoria Helen Stone – amerikiečių autorė. Literatūrinę karjerą ji pradėjo nuo meilės romanų žanro. Pirmąjį knygos rankraštį užbaigė būdama dvidešimties ir netruko išgarsėti. Sukūrusi daugiau nei trisdešimt įvairių apdovanojimų pelniusių meilės romanų, rašytoja metė sau iššūkį ir nusprendė rašyti kiek tamsesnius psichologinius trilerius. Šie taip pat sulaukė pripažinimo ir palankių skaitytojų atsiliepimų. Be jau minėtų istorijų apie sociopatę Džeinę, Lietuvoje yra išleista dar viena knyga – „Klaidingas žingsnis“.

Sudomino trumpas aprašymas? Rekomenduojame nelaukti ir knygą įsigyti internetu. Tiražai greitai tirpsta! Pirkti online visada siūlome įvairių leidinių, kurių santraukos, aprašymai, nurodytas puslapių skaičius, įvairios ištraukos, apžvalgos ir kitos detalės padeda išsirinkti. Norite sutaupyti? Kviečiame pasižvalgyti po akcijų ir išpardavimų pasiūlymus, čia rasite daug gerų skaitinių, kurie kainuoja pigiau.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-09-03