Naujausia knyga

Saugi

2021 07 20

S. K. Barnett trileris „Saugi“, priešingai nei žada jo pavadinimas, sukels nesaugumo jausmą ir kiekviename puslapyje augins įtampą bei dirgins. Tai netikėtais siužeto vingiais stebinanti istorija apie šeimą, paslaptis ir tamsą – tikras žanro perliukas.

Šešiametė Dženifer Kristal išėjo pas draugę, bet pakeliui buvo pagrobta. Policijos tyrimas pateko į akligatvį, visur iškabinti plakatai nedavė rezultatų. Dženė dingo kaip į vandenį. Tačiau po dvylikos metų ji atsiranda gimtųjų namų tarpduryje ir teigia, kad pabėgo nuo grobikų. Tėvai džiaugiasi ir per daug neklausinėja. Tačiau Dženės broliui Benui atrodo, kad jų šeimoje apsistojo apsišaukėlė.

Tačiau mergina labai panaši į kadaise dingusį vaiką. Jos plaukai tos pačios spalvos, o besišypsant išryškėja taip pažįstamos duobutės. Be to Dženė prisimena daug detalių apie gyvenimą prieš pagrobimą.

Netrukus Dženiferė sulaukia keistų įspėjimų, kad namuose ji nėra saugi. Mergina pradeda pastebėti ne tik keistą Beno, bet ir tėvų elgesį. Atrodo kiekvienas šio trilerio veikėjas turi, ką slėpti. Jei grįžusioji dukra ir sesuo nėra ta, kuo dedasi, tai kur tada tikroji Dženė? Ką slepia jos brolis ir tėvai? Ar Dženiferė gali jaustis saugi? Kažkas žino paslaptį, tačiau padarys viską, kad ji neiškiltų į paviršių.

Trilerio „Saugi“ siužetas įsibėgėja lėtai, tačiau vėliau įtampa įgauna pagreitį. Tai tarsi pokerio žaidimas, kurio varžovai yra nenuspėjami profesionalai. S. K. Barnett pasirinko netradicinį kelią. Užuot susitelkęs į pagrobto vaiko paieškas jis nagrinėja, kas nutinka, kai šeima ir vėl susijungia. Tiek metų trukusios bylos atomazga vargu ar yra istorijos pabaiga. Džiaugsmingas susitikimas netrukus užleidžia vietą dramai, paranojai ir baimei.

S. K. Barnett – JAV autorius. Tikrasis jo vardas yra James Barnett Siegel. Rašytojo knygos tapo „The New York Times“ bestseleriais ir buvo ekranizuotos. Trileris „Saugi“ taip pat išvys didžiuosius ekranus.

Ieškote įtempto siužeto netradicinio psichologinio trilerio? Trumpas aprašymas žada, kad ši knyga nenuvils. Kviečiame ją įsigyti internetu, nes pirkti online paprasta ir saugu. Čia rasite visus aprašymus, santraukas, nurodytą puslapių skaičių, ištraukų ir net kitų skaitytojų atsiliepimų ar apžvalgų. Patikrinkite ir akcijas bei išpardavimus, nes jų metu daug knygų kainuoja pigiau.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-07-20