Naujausia knyga

Pelkių karalienė

2023 03 03

Paukščių dailininkė Lonė Mei Marau labai mėgo savo darbą ir ramiai darbavosi Smitsono institute. Tačiau po netikėto brolio Filo skambučio jos tvarkingas ir uždaras gyvenimas Vašingtone virsta chaosu. Brolio prašoma Lonė sugrįžta į gimtuosius namus padėti motinai atsigauti po nelaimingo atsitikimo, tačiau pati atsiduria ten, kur nenori būti.

Peržiūrint motinos daiktus, jai prieš akis iškyla slogūs vaikystės prisiminimai – tėvo mirtis pelkėje ir motinos nuolatinė depresyvi nuotaika. Tačiau tada Lonė aptinka paslaptingą nepažįstamo žmogaus raštelį. Gal tėvo mirtis visgi nebuvo savižudybė? Prasideda pavojingos tiesos paieškos, vis stengiantis atkurti ryšį su motina ir susitaikyti su broliu bei jo žmona, kurie, regis, trukdo jai kiekviename žingsnyje. Maža to – Floridoje ji susipažįsta su patraukliu vyru, kuris kelia grėsmę viskam, dėl ko ji tiek dirbo.

Atsidūrusi tarp dviejų pasaulių – profesinių laimėjimų Vašingtone ir mažo vaikystės miestelio – Lonė turi nuspręsti, ar pasinerti į tiesos paieškas ir atkeršyti už praeitį, ar kartą ir visiems laikams ją palaidoti.


Paskutinį kartą redaguota: 2023-03-03