Naujausia knyga

Pamotė

2023 12 01

Nuo neapykantos iki meilės tik vienas žingsnis? O gal viena nevaldomos aistros kupina naktis? Naujas, jau trečiasis skaitytojų pamiltos lietuvių autorės Dovilės Kucevičienės meilės romanas „PAMOTĖ“ – tobulai subalansuotas pačiai geriausiai vasarai. Sunkiai tramdoma aistra, uždrausti jausmai, intrigos, pavojai ir veiksmas – jei ieškote tikrai įtraukiančio romano, nepraleiskite galimybės!

Krepšininko karjerą JAV baigęs Danielius sugrįžta į Lietuvą ketindamas liki gyventi tėvynėje. Netrukus jis gauna kvietimą. Nors daugybę metų nematytam tėvui Danielius jaučia vien neapykantą, vis dėlto sutinka su juo pavakarieniauti. Vakarienės metu Dainius padaro sūnui staigmeną – supažindina su jaunute naująja žmona Liepa. Gražuolė pamotė iš karto krenta Danieliui į akį, tačiau panieka akimirksniu užgožia trapius jausmus.

Netrukus tėvas Danieliui prisipažįsta sunkiai sergantis, jo dienos suskaičiuotos. Kamuojamas prieštaringų jausmų Danielius vis daugiau laiko ima leisti su tėvu, nenoromis kitomis akimis pamato ir Liepą – ar tikrai ji turtų siekianti barakuda? Ką gi ji slepia? Kodėl ištekėjo už Dainiaus, kuris jai tiktų į tėvus? Ir kodėl ji taip vengia Danieliaus?

Pavojus gyvybei, šeimos paslaptys, akla neapykanta ir pavydas kelia grėsmę, atrodo, nuo pat pradžių pasmerktai Danieliaus ir Liepos meilei. Ar pergalę švęs priešai, ar vis dėlto nugalės teisingumas ir tyriausi jausmai?

Dovilė Kucevičienė – lietuviškų meilės romanų autorė, meistriškai gebanti juos pagardinti aistra, netikėtumais, pavojais ir visas negandas įveikiančia meile.


Paskutinį kartą redaguota: 2023-12-04