Naujausia knyga

Palik pasaulį ramybėje

2021 06 30

„Palik pasaulį ramybėje“ – antroji Sauliaus Urbono asmeninio tobulėjimo žanro knyga. Ji skirta visiems, ieškantiems laimės ir savo gyvenimo kelio.

Pasaulyje blaškosi daugybė žmonių, kurie neranda sau vietos. Kiekvienas jų sekmadienis yra sugadintas minties, kad pirmadienį teks keliauti į darbą. Jie išbando įvairius tobulėjimo patarimus bei praktikas, tačiau nė viena jų nepasiteisina. Šiems žmonės sunku mesti kelią, net jei jaučia, kad jis veda ne ten, kur norėtų. Juk jau tiek daug nueita!

Autorius Saulius Urbonas knygos „Palik gyvenimą ramybėje“ skaitytojams siūlo palikti šią akimirką tokią, kokią rado atvykę, o pasaulį atiduoti pasauliui. Saulius kviečia tapti visiškai atviriems sau ir laisviems. Laisviems nuo primetamų normų, įsitikinimų, kitų žmonių lūkesčių bei vilčių. Išsilaisvinkite nuo nerimo, savigraužos, liūdesio, gailesčio. Būkite laisvi nuo laisvės.

Knygos autorius teigia, kad pati „laisvė“ tėra koncepcija, kuri užuot suteikusi jausmą, suvaržo naujomis taisyklėmis. Žmonėms tampa sunku suvokti, kur jie yra, ar jie laisvi?

Saviugdos knyga „Palik pasaulį ramybėje“ kviečia sustoti, nebeieškoti, nurimti, suvokti, kad ši akimirka yra gera kaip ir visos kitos. Nebesiveržti į tolį nežinomu keliu, o tiesiog grįžti namo – ten, kur jauku ir saugu. Autorius tiesia pagalbos ranką ir ragina grįžti kartu su juo.

Leidinys skirtas skaitytojams, kuriems trūksta palaikymo, reikia motyvacijos ir įkvėpimo, norintiems susivokti savo gyvenime.

Saulius Urbonas – dailininkas, vadovas, knygų autorius. Dalį paauglystės jis praleido Vietname. Čia jo tėvas dirbo pasiuntinybėje. Vietname prasidėjo autoriaus pažintis su Azijos kultūra ir tai buvo jo kelio į save pradžia. Grįžęs į Lietuvą Saulius Urbonas mokėsi menų, kurį laiką gyveno iš tapybos, vėliau mokėsi verslo vadybos ir dirbo pardavimų srityje. Susipažinęs su reiki meistru autorius pradėjo gilintis į save, ieškoti atsakymo į klausimą, kas aš esu, domėtis dvasiniu gyvenimu. 2007-tais metais pasirodė pirmoji jo knyga „Kelias į save“.

Sudomino trumpas aprašymas? Rekomenduojame knygą įsigyti internetu ir nerti į asmeninį tobulėjimą. Pirkti online siūlome ir kitos įvairios literatūros. Patinka įdomūs siužetai, daugialypiai veikėjai bei vaizdingi aprašymai? Tikrai turime! Knygas išsirinkti padės atsiliepimai, apžvalgos bei santraukos, ištraukos, puslapių skaičius ir kita apimtį ir turinį įvertinti padedanti informacija. Norite apsipirkti pigiau ir ieškote gerų kainų? Patikrinkite akcijų ir išpardavimų pasiūlymus!


Paskutinį kartą redaguota: 2021-06-30