Naujausia knyga

Namas Kvil Korte

2023 06 09

„Puikiai papasakota istorija su pribloškiama atomazga. Tikras skaitymo malonumas.“
Historical Novel Society

Devyniolikto amžiaus pradžia. Kento grafystėje, jūros pakrantėje, gyvena Lovelių šeima. Duktė Venecija – svajingos ir meniškos prigimties mergina – tiesiog dievina savo tėvą Teodorą. Pastarasis šeimą išlaiko dekoruodamas turtuolių namus. Dailininko gyslelę turinti Venecija irgi prisideda prie tėvo veiklos, piešdama eskizus.

Idiliškas Venecijos gyvenimas sugriūva, apsilankius netikėtam svečiui. Tėvo patikėtinis majoras Džekas Čemberleinas atneša siaubingą žinią – Teodoras Lovelis mirė.

Netekus maitintojo, Loveliams tenka palikti jaukią provinciją ir keltis į sostinę, į Čemberleinų namą Kvil Korte. Ten Venecija nusprendžia tęsti tėvo verslą. Nors pradžia sunki, nuovoki ir entuziastinga mergina pamažu perpranta verslo subtilybes ir jaučiasi vis tvirčiau, tik visa sugriauti grasina reketininkas Karalius Midas, prieš kurį bejėgė net policija. Nejučia ima keistis ir Venecijos jausmai majorui Čemberleinui – iš pradžių atgrasus jaunas vyras rodosi vis artimesnis. Ar gali būti, kad kartu su nauju gyvenimu Veneciją aplankys ir nauja meilė?

Skvarbus autorės žvilgsnis atveria skaitytojui istorines detales, o itin vaizdingas knygos „Namas Kvil Korte“ pasakojimo stilius puikiai perteikia tuometinio gyvenimo realijas, vaizdus ir netgi kvapus. Istoriniame fone meistriškai konstruojama įtampa ir intriga bei atskleidžiami stiprūs veikėjų, ypač moterų, charakteriai. Lietuvių skaitytojams jau žinomos autorės knygos „Vaistininko duktė“, „Dailininko mokinė“, „Prieskonių pirklio žmona“, „Pamirštų svajonių rūmai“, „Pilis prie ežero“ ir kt.

„Sodrus, romantiškas ir intrigos kupinas pasakojimas.“
Rašytoja Tracy

„Stulbinantis ir užburiantis kūrinys. Pripildytas dramos, meilės, praradimų ir gyvenimo.“
Book Literati

Charlotte Betts karjerą pradėjo Londone kaip mados dizainerė. Vėliau ji užsiėmė interjero dizainu, nekilnojamuoju turtu ir nuoma. Charlotte visada mėgo skaityti, bet aistrą rašyti pajuto tik užauginusi tris savo vaikus ir du įvaikius.

Jos pirmas romanas „Vaistininko duktė“ 2010 m. apdovanotas YouWriteOn Metų knygos premija ir Joan Hessayon premija, skiriama debiutuojantiems rašytojams. 2011 m. šis romanas buvo nominuotas Romantinės literatūros apdovanojimui už geriausią istorinės tematikos kūrinį, o 2013 m. pelnė prestižinį Romantinės literatūros rašytojų asociacijos Skaitomiausio istorinio romano RoNA apdovanojimą.

2012 m. jos antras romanas „Dailininko mokinė“ taip pat buvo nominuotas Romantinės literatūros festivalio Geriausio istorinio romantinio romano kategorijoje ir RoNA apdovanojimui 2014 m.

Romanas „Prieskonių pirklio žmona“ 2013 m. laimėjo Romantinės literatūros festivalio premiją už skaitomiausią romaną, o 2015 m. Romantinės literatūros rašytojų asociacijos nominuotas RoNA apdovanojimui.

Charlotte su vyru gyvena miškų apsuptame name prie Hampšyro ir Berkšyro grafysčių ribos.


Paskutinį kartą redaguota: 2023-06-09