Naujausia knyga

Mėnesiena ir tu

2021 05 03

Irena Buivydaitė – viena populiariausių Lietuvos rašytojų. Jos romanai, dažniausiai nagrinėjantys žmonių santykius, itin mėgiami skaitytojų, o LATGA duomenimis autorės knygos yra vienos skaitomiausių bibliotekose – per metus paimamos keliolika tūkstančių kartų. Todėl, tikime, visus gerbėjus pradžiugins naujas romanas „Mėnesiena ir tu“, kuriame pagrindinė veikėja bando rasti atsakymą į klausimą, ar būna idealių šeimų.

Gabija ir Ugnius planavo atostogas egzotinėje šalyje, tačiau tarsi perkūnas iš giedro dangaus vyras pareiškė, kad santykiuose reikia padaryti pertrauką. Pritrenkta Gabija, kartu su dukra išvažiuoja į tėvų namus atokioje ir ramioje vietoje. Nedidelis miestas, ežeras ir inteligentiškų tėvų draugija turėjo padėti išsigydyti širdies žaizdas bei nuspręsti, ką daryti toliau. Gabija visada svajojo sukurti tokius santykius, kokius nuo vaikystės matė savo šeimoje.

Tačiau tobulų santuokų nebūna. Tuo moteris įsitikina, kai jos dukra randa seną nuotrauką. Kokias paslaptis slepia Gabijos tėvai? Bandydama išsiaiškinti nutylėtas savo gimimo aplinkybes jauna moteris priversta pagalvoti ir apie savo santuokos trūkumus bei atleidimą.

Irena Buivydaitė romane „Mėnesiena ir tu“ nagrinėja vyrų ir žmonų bei tėvų ir vaikų santykius. Idealių santuokų nebūna, bet ar tai užkerta kelią laimei? Įtraukiantis ir gyvenimiškas siužetas, gyvi personažai ir talentas pasakoti šią knygą neabejotinai pavers dar vienu autorės bestseleriu.

Irena Buivydaitė (g. 1954 m.) – prozininkė, vertėja, anglų kalbos specialistė, viena skaitomiausių autorių Lietuvoje. Nors rašytojos knygose jausmams skiriama daug vietos, ji pati linkusi kūrinius priskirti ne meilės romanų žanrui, o vadinti šeimyniniais. Irena Buivydaitė paprastai rašo apie moterų kasdienybę, lūkesčius, šeimos narių santykius, ambicijas, išdavystes ir kitus mūsų gyvenimo palydovus.

Pirmoji rašytojos knyga „Šimtas baltų mersedesų“ pasirodė 1995-tais metais. „Mėnesiena ir tu“ – jau keturioliktas romanas. Vos pasirodę autorės kūriniai ilgai nesitraukia iš perkamiausių knygų dešimtuko.

Kviečiame romaną įsigyti internetu. Trumpas aprašymas žada jausmingą istoriją, kurioje kažką sau artimo aptiks daugelis. Galime pasiūlyti ir kitų leidinių, kuriuos pirkti online verta dėl gerų kainų. Pigiau apsipirksite apsilankę išpardavimų ir akcijų skiltyje. Įvairios literatūros rekomendacijų rasite apžvalgose ir atsiliepimuose, o knygyne parengėme santrauką su aprašymu, ištraukomis ir puslapių skaičiumi – informacija, kuri padeda įvertinti turinį bei apimtį.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-05-03