Naujausia knyga

Melo pokeris

2021 11 03

Rachel Abbott – tikra psichologinių trilerių žanro karalienė, turinti daugybę gerbėjų visame pasaulyje. „Melo pokeris“– jau aštunta knyga, kurioje sutiksime detektyvą vyriausiąjį inspektorių Tomą Daglasą. Tiesa, visos šios serijos dalys parašytos taip, kad jas galima skaityti ir kaip savarankiškas istorijas.

Ana yra mama, žmona ir pagrindinės mokyklos vadovė. Jos vyras taip pat mokytojas, šiuo metu namuose prižiūrintis abu vaikus. Dar Ana yra melagė, jau ilgai įsisukusi į įvairias melagystes apie save.

Melas gali būti įvairus. Mažas baltas melas, įžūlus melas ir melas, kuris saugo nuo praeities ar daro mus geresniais kitų akyse. Meluodama Ana jaučiasi saugi, nes žino, kad vienintelis žmogus, žinantis apie jos praeitį, yra miręs.

Prieš keturiolika metų Ana draugavo su Skotu. Vaikinas sugriovė jai gyvenimą ir tik mirtis padėjo išsilaisvinti. Skotas mirė. Tačiau šiandien jis radio eteryje pasakoja apie jų praeitį. Kaip tai įmanoma, jei mirtį Ana matė savo akimis?

Skotas planuoja per savaitę papasakoti visą istoriją ir atskleisti kraupias paslaptis. Jis yra tas vienintelis žmogus, žinantis apie tikrąją Aną.

Į moters duris pasibeldžia detektyvas Tomas Daglasas, norintis užduoti daugybę klausimų. Įkliuvusi į spąstus Ana žino, kad jai liko vos savaitė sustabdyti Skotą.

Rachel Abbott trileris „Melo pokeris“ dovanoja tamsų, painų ir įtemtą siužetą, apraizgytą intrigomis, įtampa ir praeities paslaptimis.

Rachel Abbott (g. 1952 m.) – populiari britų autorė. Jos knygos iš pradžių išpopuliarėjo „Amazon“ platformoje, šiandien bendro veikėjo detektyvo Tomo Daglaso vienijamas istorijas mėgsta viso pasaulio skaitytojai. Knygos išverstos į daugiau nei dvidešimt kalbų. Prieš pradėdama literatūrinę karjerą autorė valdė informacinių technologijų įmonę, o ją pardavusi įgyvendino seną svajonę – įsigijo namuką Italijoje ir pradėjo rašyti.

Sudomino knyga „Melo pokeris“? Trumpas aprašymas žada, kad įtampos netrūks, tad kviečiame ją įsigyti internetu. Pirkti online visada rasite įvairaus žanro knygų, kurios kainuoja pigiau. Tereikia pasižvalgyti po akcijų ir išpardavimų kategorijas. Išsirinkti paprasta, nes gerų rekomendacijų rasite apžvalgose ar atsiliepimuose. Įvertinti turinį bei apimtį padės ir mūsų parengta santrauka su aprašymu, ištraukomis bei puslapių skaičiumi.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-11-03