Naujausia knyga

Mano brangusis vyras

2023 07 30

Bestselerių „Mano brangioji žmona“ ir „Sumeluotas gyvenimas“ autorė Kimberly Belle grįžta su įspūdingu trileriu „Mano brangusis vyras“, kuriame į šeimos namus įsibrovęs kaukėtas nepažįstamasis apnuogina laimingos santuokos įtrūkimus.

Visi sužinos, ko vyras jai nepasako...

Iš pažiūros, Džeidė ir Kemas Laskis – laiminga sutuoktinių pora. Jie augina du nuostabius vaikus, turi erdvų namą ir klestintį restoranų verslą. Tačiau vieną dieną Džeidę namuose pasitinka kaukėtas įsibrovėlis ir šeimos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Kol Kemas karštligiškai renka pinigus išpirkai, Džeidė ima spėlioti, ar jų šeima išties tokia finansiškai saugi, kaip galima spręsti pagal jų gyvenimo būdą, ir ką dar vyras nuo jos slepia.

Kemas – geras tėvas, įžymus šefas ir mylimas vyras, tačiau turi ir kitą pusę. Nuslėpęs ją nuo Džeidės, užtraukia šeimai pavojų. Paslapčia jų gyvenimą stebėjęs įsibrovėlis ruošiasi iškelti skandalingas paslaptis aikštėn.

Dėmesį prikaustantys siužeto posūkiai, beprotiškas tempas užburia ir darkart įrodo, kad Kimberly Belle – išskirtinai talentinga šeiminių dramų rašytoja.

„Kvapą gniaužianti istorija, pribloškiantys atradimai, sklandus pasakojimas – šią knygą tiesiog būtina perskaityti!“
Joshilyn Jackson

„Įdomi, įtempta ir nepaprastai įtraukianti knyga. Meistriškai sukurti, daugialypiai, paslaptingi personažai, ką ir kalbėti apie herojes, kuriomis žavėsitės ir linkėsite sėkmės. Belle dar kartą įrodė esanti tikra šeimyninių dramų karalienė.“
Hannah Mary Mckinnon

„Belle pasakoja istoriją iš įvairių perspektyvų, atskleidžia bręstančią krizę iš visų pusių. Susižavėję sekėme, kaip ji nulupa sluoksnį po sluoksnio, kol pagaliau apnuogina sukrečiančią paslaptį, glūdėjusią pačiame Džeidės pasaulio branduolyje. Puikus senoviškas trileris, meistriškai timpčiojantis mūsų didžiausių baimių stygas.“
Apple Books


Paskutinį kartą redaguota: 2023-07-31