Naujausia knyga

Laiko nusikaltimai

2021 06 04

Garsus lietuvių rašytojas ir literatūros kritikas Sigitas Parulskis naujajame romane „Laiko nusikaltimai“ intriguoja siurrealistiniu siužetu bei dinamišku pasakojimu. Lietuviškas pulp fiction žanro perliukas!

Parašyti „Laiko nusikaltimus“ Sigitą Parulskį įkvėpė nelabai žavi vizija, kad jis miręs plaukioja baseine. Juk tai gana klasikinė greito veiksmo trilerių pradžia! Lavonas baseine, o tada prasideda lenktynės, gaudynės, intrigos ir kiti veikėjų nuotykiai! Taip taip, tas laukia ir šioje knygoje!

Tai nutiko Lietuvoje, XXI amžiaus pradžioje. Sustojo Jelizaro Poplovskio, plaukiojusio baseine, širdis. Ši mirtis pradėjo grandininę reakciją nerealių, juokingų, neįtikėtinų ir kraupių įvykių. Greitas tempas, netikėtos scenos, atpažįstami personažai, erotika – visa tai laukia skaitytojų. Bet tai dar ne viskas! Prabangių deimantų medžioklė, narkotikai ir prostitucija, nusikaltėlių varžytuvės, mirtys… Tai vyks Lietuvoje! Vilniaus senamiestyje, bei kitose žinomose vietose!

„Laiko nusikaltimai“ – vienas iš nedaugelio lietuviškų pulp fiction stiliaus kūrinių, kuris įtrauks nuo pirmų puslapių. Sigitas Parulskis be skrupulų trina realybės ribas ir dovanoja netikėtą literatūrinį nuotykį.

Sigitas Parulskis (1965) – poetas, prozininkas, dramaturgas, vertėjas. Autorius Vilniaus universitete baigė lietuvių kalbos ir literatūros studijas. Sigitas Parulskis bendradarbiavo su leidiniais „Aitvaras“, „Literatūra ir menas“, „Lietuvos rytas“, „Šiaurės Atėnai“, „Veidas“ ir kitais. Autoriaus bibliografiją sudaro beveik trisdešimt įvairaus žanro knygų. Tai romanai, eilėraščiai, pjesės, scenarijai, trumpos istorijos ir kt.

Rašytojo darbai įvertinti ne tik palankiais skaitytojų atsiliepimais, bet ir įvairiais apdovanojimais. 2002-ais metais Sigitas Parulskis gavo ietuvos rašytojų sąjungos premiją už romaną „Trys sekundės dangaus“. 2007-tais metais trumposios prozos rinkinys „Sraigė su beisbolo lazda“ išrinktas geriausia metų knyga suaugusiųjų kategorijoje. 2004-tais metais Sigitas Parulskis buvo įvertintas Nacionaline kultūros ir meno premija.

Patinka Tarantino filmai? Pamėginkite ir S. Parulskio „Laiko nusikaltimus“! Kviečiame knygą įsigyti internetu. Pasižvalgę po knygyno kategorijas pirkti online rasite daugiau įvairių temų. Priminsime, kad dažnai vykstančių akcijų ir išpardavimų metu daug knygų kainuoja gerokai pigiau. Kaip jas išsirinkti? Siūlome pasidomėti kitų skaitytojų apžvalgomis, o taip pat įvertinti santrauką, kurioje patalpinome trumpų aprašymų, virtualių ištraukų, nurodėme puslapių skaičių bet visą kitą svarbią informaciją.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-06-04