Naujausia knyga

Kompleksų spąstai

2021 10 06

VIENINTELIS IR UNIKALUS KOMPLEKSŲ RINKINYS, NETURINTIS ANALOGŲ LIETUVOJE IR EUROPOJE!

Manote, kompleksuoja tik silpnieji ir nevykėliai? Anaiptol. Visi turime kompleksų, tik vieniems jie griauna gyvenimą, o kitiems padeda siekti aukštumų. Savo ir aplinkinių žmonių kompleksų įvardijimas daug ką paaiškina, sudėlioja į savo vietas ir palengvina sprendimus. 

Kompleksai koduoja ne tik gilius mūsų įsitikinimus ir slaptus norus, bet ir mūsų baimes. Todėl tampame tarsi savo pačių įkaitais, patekusiais į spąstus, kai labai norime, bet bijome.

Tai visiškai naujas, šiuolaikiškas požiūris į kompleksus. Čia aiškiai aprašyti vyrų ir moterų kompleksai, jų priežastys ir pasekmės, atpažinimo būdai, pateikiamos rekomendacijos, kaip juos įveikti ir... keistis.

Beveik 100 kompleksų, sklandi pasakojimo maniera, iliustruota šmaikščiais anekdotais ir tikromis istorijomis. 

Andrius Kaluginas – daugiau kaip 20 metų praktikuojantis psichoterapeutas, santykių, efektyvaus mąstymo ir sprendimų konsultantas, stresų valdymo instruktorius, TV ir radijo laidų vedėjas, rašytojas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos valdybos narys.

Ši A. Kalugino knyga – lyg kompasas santykių vandenyne. Juk visada lengviau plaukti, kai žinai teisingą kryptį. Knygą lengva skaityti, joje daug puikių pavyzdžių, kurie leidžia lengvai atpažinti save ir kitus. 

Renata Šakalytė-Jakovleva, žurnalistė

Prasmingi argumentai, savitas stilius, akivaizdi kompetencija – ko daugiau reikia? Rekomenduoju.

Giedrius Drukteinis, rašytojas, visuomenės veikėjas


Paskutinį kartą redaguota: 2021-10-06