Naujausia knyga

Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos

2021 12 02

Agatha Christie – detektyvų žanro karalienė, vis dar neprarandanti populiarumo ir autoriteto. „Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos“ – rinktinė pasiilgusiems seno gero klasikinio seklio darbo.

Leidinio žvaigždė – istorija „Kaltinimo liudytojas“. Detektyvinis pasakojimas pirmą kartą buvo paskelbtas 1925-ais metais, bulvariniame žurnale. 1933-ais metais kūrinys pasirodė vienoje iš Agatha Christie rinktinių, o 1957-ais sulaukė ir itin populiarios ekranizacijos, kurioje vaidino Marlene Dietrich.

Pagrindinis veikėjas Leonardas apkaltinamas turtingos ponios nužudymu. Nežinodama, kad Leonardas vedęs, prancūzė užrašė jam visą savo turtą, taip užtraukdama ir įtarimus dėl savo mirties. Kaltinamojo žmona teisme duoda parodymus, tačiau atstovauja kalitinančiąją pusę. Tai jos sudėtingo plano išteisinti vyrą dalis…

Be „Kaltinimo liudytojo“ knygoje rasite dar vienuolika geriausių autorės istorijų, kuriose sutiksite visame pasaulyje mėgiamus seklius Erkiulį Puaro ir Mis Marpl. Žmogžudystės ir kiti painūs nusikaltimai neliks neišaiškinti, jei jų imsis šie žavūs personažai.

O nusikaltimų tikrai netrūks… Užtaisytas ginklas nuviltos moters rankose… Atokūs dvarai, kuriuose dedasi keisti dalykai, užrakinti kambariai, kuriuose miršta žmonės… Erkiulis Puaro ir Mis Marpl turės gražaus darbelio, kol išnarplios kiekvieną žmogžudystę ar keistą nutikimą, o skaitytojų laukia netikėti siužetai ir retro dvelksmo atmosfera. Agatha Christie kūriniai – tikra klasika, kuri niekada nenuvils ir kiekvieną kartą vėl nustebins!

„Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos“ – dovana rašytojos gerbėjams.

Agatha Christie (1890-1976) – garsi detektyvų rašytoja. Jos knygos tokios populiarios, kad tiražais konkuruoja tik su Biblija bei William Shakespeare dramomis. Kalbame apie milijardus egzempliorių tiek anglų, tiek užsienio kalbomis. Autorė padarė milžinišką įtaką vėlesniems detektyvų rašytojams, o jos personažas Erkiulis Puaro neturi konkurentų, na nebent Šerloką Holmsą, su kuriuo draugiškai „apsikumščiuoja“ kitų autorių kūriniuose. Agatha Christie talentas vedžioti skaitytojus už nosies, kurti įtraukiančią atmosferą, įtampą, skirti dėmesio detalėms yra neabejotinas.

Autorės bibliografijoje – beveik septyniasdešimt romanų, keturiolika apsakymų, taip pat daug pjesių.

Pasiilgote seno gero detektyvo? Trumpas aprašymas žada, kad „Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos“ nenuvils. Kviečiame knygą įsigyti internetu, juk pirkti online labai patogu, o dažnai ir pigiau. Čia dažnai vyksta akcijos ir išpardavimai, kurių dėka atsiliepimuose ir apžvalgose giriamos knygos kainuoja mažiau. Išsirinkti taip pat nesudėtinga. Tereikia atkreipti dėmesį į santrauką su aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi, vertėju ir kitomis detalėmis.

„Nuo nemirtingų detektyvų su Erkiuliu Puaro ir mis Marpl, kurie varžosi su beveik bendraamžiu Šerloku Holmsu, iki šokiruojančių trumpų pasakojimų, tokių kaip „Ir tada nieko neliko “ ar „Kaltinimo liudytojas “ – Agatha Christie nuolat pranoksta pati save.“
Mary Jane Clark, „New York Times“ bestselerių autorė.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-12-02