Naujausia knyga

Itin protingos būtybės

2023 06 09

„Itin protingos būtybės“ - žavi, šmaikšti ir lengvai skaitoma istorija apie draugystę, susitaikymą ir viltį, pasakojimas apie neįtikėtiną vienos našlės ryšį su milžinišku Ramiojo vandenyno aštuonkoju.

Mirus Tuvės Salivan vyrui, ji pradėjo dirbti naktinėje pamainoje Sovelio įlankos akvariume, šlavė grindis ir tvarkėsi. Darbas visada padėdavo jai užsimiršti ir susidoroti su sunkumais, o šie ją užgriuvo dar tada, kai prieš daugiau nei trisdešimt metų paslaptingai dingo jos aštuoniolikmetis sūnus Erikas, plaukiojęs laivu Pugeto sąsiauryje.

Tuvė susipažįsta su akvariume gyvenančiu milžinišku Ramiojo vandenyno aštuonkoju Marcelu. Jis žino daugiau, nei kas nors gali įsivaizduoti, bet nė nemano pajudinti nė vieno iš savo aštuonių čiuptuvų žmonių labui – kol neužmezga nepaprastos draugystės su Tuve.

Kaip tikras detektyvas Marcelas išsiaiškina, kas nutiko tą naktį, kai dingo Tuvės sūnus. Dabar Marcelas turi panaudoti visas gudrybes, kurias tik išgali panaudoti jo senas bestuburis kūnas, kad atskleistų jai tiesą, kol dar nevėlu.

Debiutinis Shelby Van Pelt romanas „Itin protingos būtybės“ primena mums, kad kartais griežtas žvilgsnis į praeitį padeda atskleisti ateitį, kuri kažkada atrodė neįtikėtina.


Paskutinį kartą redaguota: 2023-06-09