Naujausia knyga

Įsimylėti pavojinga

2022 09 01

Jei sunku atskirti priešus nuo draugų, belieka pasikliauti širdimi…

Ne vieno bestseleriu tapusio romano autorė Andrėja romantinių detektyvų gerbėjoms pristato naują intriguojantį romaną „Įsimylėti pavojinga“. Ar pasirengusios tikrai pikantiškai, netikėtų siužeto posūkių kupinai, atsikvėpti neleidžiančiai istorijai? Galime garantuoti – ši tikrai nepaliks abejingų!

Kai išduoda patys artimiausi, kai draugai tampa priešais, o priešai virsta draugais, nelieka nieko kito – tik bėgti. Nuo pavojų ir… nuo savęs.

Mažame Kaliningrado srities miestelyje gyvenančią Margaritą tėvai primygtinai ragina tekėti už vietinio turtuolio Danilos, bet mergina jo nemyli, netgi bijo… Negana to, vieną vakarą ją užpuola girtas Danilos brolis. Besigindama Margarita netyčia jį nužudo ir panikos apimta pabėga iš šalies. Likimas nuveda ją į Lietuvą, tačiau vėl nesėkmė – vagys stotyje pavagia daiktus. Be pinigų ir dokumentų mergina šlaistosi po Vilniaus gatves, kol prie konteinerių ją pastebi naktinio klubo savininkas pravarde Favoritas. Jis priglaudžia Margaritą, kuri greitai pelno vyro pasitikėjimą ir tampa jo dešiniąja ranka.

Tačiau ar Favoritas tikrai tas, kuo dedasi?

Netrukus randami kelių merginų lavonai… Paaiškėja, kad nužudytosios buvo „mulai“, gabenę narkotikus. Prasideda tyrimas, kuriam vadovauja du policininkai – Tomas ir Bernardas. Tarp Bernardo ir Margaritos užsimezga romantiški jausmai. Tačiau tai – tik pradžia: įvykiai įsisuka į pavojingą karuselę, vis sunkiau nuspėti jų baigtį.

Ar Margaritai pavyks sutraukyti vis labiau ją smaugiantį pavojingą voratinklį?
Ar Bernardas sugebės apsaugoti savo meilę?

Įtampos, netikėtų posūkių ir veiksmo istorija „Įsimylėti pavojinga“, kurioje persipina užburianti meilės drama, nepaliks abejingų ir neleis atsiplėšti nuo knygos, kol neužversite paskutinio puslapio.


Paskutinį kartą redaguota: 2022-09-01