Naujausia knyga

Gyvybės ir sveikatos dėsniai

2023 11 03

Šioje knygoje "Gyvybės ir sveikatos dėsniai" pateikiama enciklopedinio pobūdžio informacija apie visas žmogaus organizmui reikalingas maisto medžiagas, vitaminus ir mineralus, taip pat joje rasite svarbių patarimų, kaip saugoti ir stiprinti sveikatą.

Šios knygos "Gyvybės ir sveikatos dėsniai" autorė Maja Fiodorovna Gogulan buvo tris kartus užklupta vėžio ­ - ligos, kuri vadinama neišgydoma. Pamačiusi, kokia bejėgė yra šiuolaikinė medicina, ši drąsi moteris pasiryžo dėl savo gyvybės kovoti pati. Ji susipažino su Rytų medicinos filosofija, su įvairiomis gydymo metodikomis ir su rusų žolininkų patirtimi, apibendrino šias visas žinias ir pritaikė jas sau. Greitai ji įveikė savo baisią negalią, tapo sveika ir išmoko sveikatą puoselėti.

Sukaupta brangia patirtimi Maja Gogulan dosniai dalijasi su skaitytojais. Pagrindinė jos idėja yra ta, kad mūsų organizmas pats gali nugalėti ligą, tačiau kad tai įvyktų, būtina laikytis tam tikrų Gamtos dėsnių.

Autorė, be kitų dalykų, aprašo ir unikalias šešias japonų profesoriaus Katsudzo Nišio sveikatos taisykles.

Žmogaus organizmas - tai unikalus, tobulas mechanizmas, turintis pakankamai vidinių išteklių, kad galėtų pats, be pašalinės pagalbos, palaikyti savo sveikatą netgi tada, kai jam padaroma didelė žala.

Pažinkime savo organizmą ir jo begalines galimybes, pažadinkime savyje gyvenimo aistrą ir išmokime harmoningai sugyventi su Gamta - štai kokie svarbiausi žingsniai, kuriuos turime žengti siekdami kūno ir dvasios sveikatos.


Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-07