Naujausia knyga

Dingusi sesuo. Meropės istorija

2021 12 27

„Dingusi sesuo. Meropės istorija“ – septintoji garsiosios knygų serijos „Septynios seserys“ dalis. Ilgą laiką buvo manoma, kad knyga užbaigs ciklą. Visgi, autorė Lucinda Riley nudžiugino skaitytojus puikia žinia – laukia dar ir aštuntasis romanas.

Viso pasaulio skaitytojų pamėgta seserų istorija yra įkvėpta žvaigždyno, kuris pavadintas deivės Artemidės palydovių Plejadžių garbei. Dauguma knygų prasidėjo panašiai. Paslaptingas milijonierius kadaise įsivaikino šešias mergaites iš įvairių žemės kampelių. Po tėvo mirties seserys vėl susitinka laidotuvėse ir sužino, kad kiekvienai iš jų paliktas laiškas, paslaptingos koordinatės ir užuominos apie tikrąją kilmę.

Kiekvienas romanas skirtas vis kitai dukrai ir jos istorijai. Siužetai vystosi skirtingose pasaulio šalyse ir atskleidžia įvairias istorines aplinkybes, susijusias su veikėjų kilme. Tačiau Plejadžių žvaigždyne buvo septynios seseris. Todėl visą laiką lieka neatsakytas klausimas: kur yra septintoji mergaitė? Atsakymus rasite romane „Dingusi sesuo. Meropės istorija“.

Kai šeimos advokatas praneša, kad dingusi sesuo greičiausiai yra apsistojusi Naujojoje Zelandijoje, ten keliauti susiruošia Kelė su savo mergina. Jos turi tik vieną užuominą: žvaigždės formos žiedo piešinį. Seserų misija suvienyti savo šeimą skaitytojus nukels ne tik į vaizdingąją salą, bet ir Kanadą, Angliją, Prancūziją ir Airiją, o taip pat ir į praeitį.

Sesers paieškos į paviršių iškels meilės, stiprybės ir pasiaukojimo istoriją, prasidėjusią beveik prieš šimtą metų.

Romanas „Dingusi sesuo. Meropės istorija“ neabejotinai taps bestseleriu!

Lucinda Riley (g. 1971) – rašytoja, aktorė. Gimusi ir augusi Airijoje ji kartu su šeima persikėlė į Angliją. Autorės tėvas šiek tiek primena mįslingą milijonierių iš serijos Septynios seserys“, nes jis daug keliavo po egzotiškas šalis, o apie darbą šeima žinojo nedaug. Paauglystėje Lucinda Riley dirbo aktore, taip pat šoko baletą, tačiau šiuo metu yra atsidėjusi kūrybai. Rašytojos knygos verčiamos į daugelį kalbų, parduodamos milijoniniais tiražais, tampa bestseleriais ir sulaukia puikių atsiliepimų.

Norite sužinoti septintos sesers paslaptį? Kviečiame romaną „Dingusi sesuo. Meropės istorija“ įsigyti internetu ir pasinerti į magišką bei nuostabų pasaulį. Įvairių žanrų literatūrą verta pirkti online, nes čia laukia draugiškos kainos bei išpardavimai ir akcijos, kurių metu knygas įsigyti siūlome pigiau. Kiekvienas leidinys turi trumpą aprašymą su informacine santrauka, kurioje rasite puslapių skaičių, ištraukų, leidimo metus ir net trumpų skaitytojų apžvalgų.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-12-27