Naujausia knyga

Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija

2021 10 06

Horoskopas iš esmės yra tarsi schema, iš kurios matyti, kokia žmogaus „vidinė programa“. Kiekvieno mūsų ji – vis kitokia. Ji nėra nei gera, nei bloga – tiesiog tokia, kokia yra. Gimimo horoskopas atskleidžia mūsų vidinę architektūrą – tokią, su kokia atėjome į šį pasaulį, tačiau ką su ja darome, priklauso jau tik nuo mūsų pačių.

Jan Spiller, visame pasaulyje žinoma astrologė, šioje knygoje dalijasi savo keliasdešimties metų patirtimi ir profesinėmis paslaptimis. Remdamasi šiaurinio Mėnulio mazgo padėtimi, autorė vaizdžiai ir išsamiai aptaria dvylika Zodiako ženklų – dvylika asmenybės tipų.

Knygoje „Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija“ rasite daug netikėtų įžvalgų apie tam tikro ženklo žmonių įgimtus gabumus, poreikius, troškimus, tikslus ir galimybes įvairiausiose gyvenimo srityse. Paprastai ir aiškiai išdėstytos autorės mintys pravers ne tik astrologijos naujokams ar žinovams, bet ir tiems, kas nori geriau suprasti save, atrasti vidinę harmoniją ir dvasinę ramybę.

Knygos „Astrologija sielai: Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija“ autorė aiškina, kaip atrasti paslėptus talentus, išsiaiškinti savo troškimus ir išvengti blogos įtakos, kuri galėtų sutrukdyti jums siekti gyvenimo tikslų. Visą svarbiausią informaciją apie žmogaus asmenybę nusako Šiaurinio Mėnulio mazgo padėtis gimimo horoskope. Ji apibūdina pagrindinius įgimtus bruožus, asmeninius gabumus, bei esminį gyvenimo tikslą, o taip pat atskleidžia kokias gyvenimo pamokas teks išmokti ir kaip pasiekti pilnatvę bei ramybę. Tokios informacijos negali suteikti įprasti zodiako ženklų aprašymai.

J. Spiller knygoje „Astrologija sielai: Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija“ paaiškina, kaip nustatyti Šiaurinio Mėnulio mazgo padėtį ir kaip interpretuoti jo įtaką įvairioms gyvenimo sritims.

Sužinosite viską apie:

- Ypatingą talentą, kuris glūdi jumyse – tai unikali dovana, galinti nesunkiai tapti profesine sėkme;
- Saviplaką, kuri jums būdinga ir jus nuolat stabdo ar gadina santykius su kitais žmonėmis;
- Partnerį, kuris bus jūsų sielos draugas arba tokį, kuris sudaužys jums širdį;
- Spąstus arba pagundas iš praeities, kurie gali baigtis tragedija, jei jų nenumatysite;
- Metodus, galinčius padėti atskleisti pozityvią energiją ir sustiprinti savybes, kurios teikia tikrą laimę.

„Jan Spiller yra nuostabi, kruopšti ir puiki astrologė... Tai būtina knyga kiekvienam, einančiam dvasiniu savojo tikslo išpildymo keliu.“
Harold Bloomfield, gydytojas psichiatras, bestselerių apie depresiją autorius

„Šiuose puslapiuose rasite save: savo asmenybę, santykius, baimes ir viltis, tai, ko iš tikrųjų trokštate ir tai, kas jums trukdo to pasiekti.“
Gloria Star, astrologė

„Aš dėkinga J. Spiller už tai, kad parašė tokią aiškią, dvasiškai sutelktą, prieinamą ir mąstyti kviečiančią knygą. Ji atvers mūsų protus, praturtins santykius, nušvies sielas ir pakeis gyvenimus.“
Ronnie Grishman, „Dell Horoscope Magazine“ vyriausioji redaktorė

Jan Spiller – visame pasaulyje žinoma astrologė. Dalyvaudavo konferencijose, TV ir radijo laidose, yra penkių knygų apie astrologiją autorė, visuomet domėjosi dvasine astrologija. Prieš mirtį 2016 metais astrologė paprašė, kad jos veikla tiek interneto svetainėje, tiek socialiniuose tinkluose būtų tęsiama. Taip pat, kad būtų baigta ir iki mirties jos pradėta rašyti knyga.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-10-06