Renginiai

Telydi mus tvirtybė po vėliava trijų spalvų

2023 03 13

Pasitinkant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną virbališkiečiai, Krizių centro gyventojai, kovo 9 d. rinkosi į muzikos ir poezijos popietę „Telydi mus tvirtybė po vėliava trijų spalvų“.

Kovo 11-oji – atgimusios Lietuvos šventė, garbės ir orumo atkūrimo diena, kuri kiekvieno lietuvio širdyje yra ne tik istorinė data, bet ir visų kartų ateities šauklys.

Muzikinę programą atvežė Kupiškio socialinės globos namų ansamblis „Medutis“ (vad. Sigitas Malinauskas).

Poezijos posmus skaitomus Jolantos, Vaidos ir Lidijos apie Lietuvą, gimtąją kalbą, tėviškę keitė skambios, melodingos dainos. Ansamblio užvedančios dainos išjudino visus popietės dalyvius.

Buvo pristatyta bibliotekoje veikianti Nijolės Plučaitės kūrybos darbų paroda „Gražūs darbai džiugina“. Kaip sakė užimtumo specialistė Danutė Daugelienė, tai žmogutis kruopštukas. Tuo visi įsitikino apžiūrėję sukurtus nuotaikingus, spalvingus paveikslėlius.

Malonu buvo pabendrauti prie kavos ir arbatos puodelio su svečių ir bendruomenės narių atsivežtais obuolių pyragais ir kitais saldumynais.

Nuoširdus AČIŪ visiems, prisidėjusiems prie šio gražaus renginio. Laisvė tebūna ta vertybė, kuri padeda susitelkti bendriems tikslams.

 

Bibliotekininkė Lidija Mačiulienė
Foto L. Skaburskienės, L. Mačiulienės

Paskutinį kartą redaguota: 2023-03-13