Renginiai

Poezijos popietė Virbališkiuose

2022 03 09

Kovo 8 d. Virbališkių kaimo bendruomenės salėje vyko poezijos popietė ,,Jeigu niekas tavim netikėtų, nenuleiski į žemę akių“. Ji skirta susitikimui su poezijos kūrėja Žaneta Jasaitiene ir keturių jos knygų: „Tarp dangaus ir žemės“, „Nesijuok, kai žvaigždės verkia“, „Ten, kur širdis“, „Žingsniai į Tave“ pristatymui. Palaikydami savo brolius ir seseris ukrainiečius savo mintimis ir maldomis, neatitrūkstame nuo šių dienų aktualijos karo Ukrainoje. Solidarizuodamasi kartu su ukrainietėmis moterimis, bibliotekininkė Lidija jautriai pradėjo šios šventinės dienos susitikimą Žanetos eilėmis:
„Jeigu niekas tavim netikėtų, nenuleiski į žemę akių,
Kartais jausies lyg plėšomas vėtrų, bet žinok aš vis viena tikiu.
Jei atrodys, kad žemė po kojom ėmė slysti tarytum ledai,
Tu sulauki kaip nors to rytojaus, atsikėlus atrodys kitaip...“
Jos atviras pokalbis, atsakant į vedėjos ir kitų dalyvių klausimus, nuoširdus bendravimas su malonia šypsena ir trupučiu humoro. Tarp pačios autorės skaitomų eilėraščių skambėjo šauniųjų jos vaikų, Dominyko ir Viktorijos, atliekamos dainos, muzikiniai kūriniai. Renginio dalyvius sužavėjo nuoširdūs, jautrūs eilėraščiai apie kiekvienam klausytojui pažįstamus jausmus – meilę, netektį, ilgesį, vienatvę, būties trapumo pajautimą. Galima drąsiai sakyti apie Žanetos kūrybiškumą ir tikrą nesumeluotą nuoširdumą. Lauksime pasirodančios naujos knygos!
Svečiavosi Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ineta Baronaitė, kuri pasveikino poetę Žanetą ir priminė visiems, kad neturėtume atsipalaiduoti, būtume atsakingi, budrūs.
Dėkojame visiems už kartu maloniai praleistą laiką. Meilės, ramybės ir vilties!
Bibliotekininkė L. Mačiulienė
 
Nuotr. Inetos Baronaitės, Loretos Skaburskienės, Jolantos Knizikevičienės
 
 

Paskutinį kartą redaguota: 2022-03-15