Renginiai

Nuskambėjo „Poezijos pavasario aidai“ Juodpėnuose

2022 06 13

Kupiškio viešosios bibliotekos ir literatų klubo „Lėvens balsai“ organizuota tradicinė, jau dešimtoji, šventė „Poezijos pavasario aidai Kupiškyje“ birželio 11 d. į Juodpėnus sukvietė gausų būrį poezijos kūrėjų iš visos Lietuvos – po visų karantinų ir suvaržymų žmonės pasiilgo bendravimo ir seniai matytų plunksnos brolių ir sesių. Atvažiavo mūsų bičiuliai ir nuolatiniai aidų dalyviai – Aukštaitijos literatų klubų atstovai: Anykščių „Marčiupio“, Svėdasų „Sietuvos“, Biržų „Versmės“, Pasvalio „Užuovėjos“, Pakruojo „Židinio“. Ir, žinoma, kupiškėnai iš „Lėvens balsų“ klubo. Sulaukėme ir netikėtų, bet labai mielų viešnių iš Žemaitijos – Plungės literatų klubo „Vingiorykštė“. Buvo ir jaudinančių susitikimų po ilgų nesimatymo metų.
Dėkojame Kupiškio kultūros centro Unės Babickaitės teatro režisieriui Jonui Buziliauskui ir aktoriams, parodžiusiems poezijos spektaklį pagal klubo „Lėvens balsai“ narės, juodpėnietės Giedrės Murnikovienės kūrybą „Vėjo mylimoji“. Už nuotaikingas dainas, paįvairinusias poezijos skaitymus, dėkojame vokaliniam ansambliui „Juodupėlė“ ir jų vadovei Virginijai Skupienei.  
Dėkojame juodpėnietėms Ritai Liogienei, Giedrei Murnikovienei, Danguolei Blaževičienei, Evelinai Lučinskienei, Juodpėnų bendruomenei. Anksčiau atvažiavę svečiai dar suspėjo pasivaikščioti po kaimą, stebėjosi gražiai tvarkoma aplinka ir skulptūrų gausa. Atskira padėka Romai Bugailiškienei ir Reginai Baltrūnienei – jų rankų darbo knygų skirtukus dovanojome šventės dalyviams.
Lina Matiukaitė
Kraštotyros ir edukacijos skyriaus vedėja
 
Fotografavo E. Lučinskienė ir L. Matiukaitė

Paskutinį kartą redaguota: 2022-09-14