Renginiai

Nuotaikinga popietė

2020 01 24

2020 m. sausio 24 d. Virbališkių bibliotekoje vyko muzikinė popietė „Senos dainos – geros dainos". Muzika, dainos reikalingos mums, kad gyvenimas būtų gražesnis ir galėtume šypsotis... Prisiminėme žymų lietuvių estrados kūrėją Benjaminą Gorbulskį (1925–1986). Knyga „Čia priėjo Gorbulskis" (sudarytoja Audra Baranauskaitė), skaitomos ištraukos kompozitoriaus amžininkų prisiminimų ir kitų linksmų, įdomių dalykų, susijusių su kompozitoriumi, skambančios senosios dainos iš senų plokštelių nukėlė visus į nuostabų, neužmirštamą muzikos ir kūrybos pasaulį.
Į popietę atvyko viešnios iš Lailūnų kaimo: auksarankė kūrėja Onutė Žemaitienė ir Martynonių bibliotekininkė Rita Inčiūrienė. Kartu su Onute Žemaitiene mokėmės gaminti atvirukus kvilingo technika. Tai rankdarbių iš siaurų susuktų popieriaus juostelių gaminimo būdas. Nepastebimai prabėgo dvi valandos muzikos ir kruopštaus darbo. Kiekviena popietės dalyvė galėjo pasidaryti originalų atviruką. Nepabandęs negali atskleisti savo galimybių. Panaudojant kvilingo techniką galima sukurti įvairius popieriaus darbelius, papuošalus, žaislus ir kt.
Dėkojame Onutei už įdomią kvilingo pamoką, nuoširdumą. Ačiū visoms darbščioms, išradingoms, žingeidžioms, linksmoms atvirukų kūrėjoms.
Džiaugiamės bendradarbiavimu su Rokiškio r. savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Martynonių filialu, Lailūnų kaimo bendruomene.
Onutės Žemaitienės kūrybos darbų parodą „Laisvalaikio fantazijos" galite pamatyti Virbališkių bibliotekoje.

Jolanta Knizikevičienė
Laukminiškių kaimo muziejininkė
Renginio organizatoriai Virbališkių SAP ir Laukminiškių KM

Renginio foto L. Čejauskienės, L. Mačiulienės ir L. Skaburskienės

Paskutinį kartą redaguota: 2020-03-05