Renginiai

Naiviečiai paminėjo Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną

2021 07 07

Liepos 6 d. visi rinkosi į Naivius, kur vyko šventė, skirta Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti.
Renginį pradėjo unikaliu instrumentu grojantis svečias Egidijus Impolis iš Pakruojo raj. Razalimo miestelio. Toliau koncertą tęsė KC vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Jaunimo Ramuva“ (vad. Daiva Palionienė), solistės Augustė Kelpšaitė ir Ugnė Jurevičiūtė, smagiais kūriniais širdis linksmino Pasvalio raj. Gulbinėnų skyriaus liaudiška muzikos kapela (vad. Alfonsas Andriulis).
21 val. kartu su Lietuvos ir viso pasaulio lietuviais buvo sugiedota „Tautiška giesmė“. Parasparnio skrydžiu ir „saldainių lietumi“ visus pasveikino naivietis Kęstutis Jurgelis. Toliau šventę tęsė šeimyninis duetas – Jolanta Butėnienė su dukrele Taiva. O kokia šventė be šeimininkių, Naivių LS moterų vakalinio ansamblio „Obelėlė“, kurios džiugino smagiomis dainomis ir pakvietė šokiui „Oi Lietuva, tu mana“, Kupiškio KC duetas „Lingo“ kvietė visus dainuoti ir šokti. Šventę vainikavo ugnies fakyrų programa, kurią parengė Kupiškio jaunimo centras.
Šventės dalyviai galėjo dalyvauti loterijoje, pasigrožėti kupiškėnų fotomenininkų Juozo Kraujūno ir Juliaus Aleknos fotografijų paroda, mažieji pasidžiaugti pramoga ant batuto, pasivaišinti Naivių gaspadinės Daivos Tviskuvienės virta sriuba.
Dėkojame renginio vedėjams Genei Žilinskienei ir Tomui Pajuodžiui, žiūrovams ir visiems, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo.
 
 
Milda Levickienė
Naivių SAP vyresnioji bibliotekininkė

Paskutinį kartą redaguota: 2021-07-21