Renginiai

Mano svajonių pasaulis

2021 06 03

Su pirmąją vasaros diena ateina graži šventė – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ta proga, Naivių biblioteka ir Naivių laisvalaikio salė organizavo šventę „Mano svajonių pasaulis“.
Šventė prasidėjo naivietės Ugnės Vinikaitės ir Ingos Baniulienės atliekama daina „Pasakų šaly“. Bibliotekininkė Milda Levickienė visus susirinkusius pasveikino Justino Marcinkevičiaus eilėraščiu „Vaikų žemė“.
Skambant muzikai, atskubėjo Astridos Lingren apysakos „Mažylis ir Karlsonas“ personažai Karlsonas ir auklė Freken Bok. Jie pakvietė vaikus burtis į dvi komandas ir varžytis dėl saldžių prizų, kuriuos skyrė bendruomenė. Dideli ir maži dalyvavo įvairiose rungtyse, žaidimuose, piešė ant asfalto, pūtė muilo burbulus, minė mįsles, užbaiginėjo patarles. Į renginį atvykusi policijos pareigūnė Ineta Baronaitė ir Amsis priminė, kaip saugiai elgtis kelyje. Aktyviausi vaikai buvo apdovanoti dviratininkų liemenėmis. Bibliotekininkė pakvietė visus dalyvauti skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“. Visi vaikai, dalyvavę šventėje, buvo apdovanoti. Auklė Freken Bok visus dalyvius vaišino pyragaičiais iš savo stebuklingo lagamino. Renginio pabaigoje vyko fotosesija.
 
 
Vyresn. bibliotekininkė Milda Levickienė

Paskutinį kartą redaguota: 2021-06-03