Renginiai

Man gera, kad tu gyveni...

2020 03 06

Didelių švenčių sukuryje, Salamiesčio bibliotekoje, vyko popietė „Man gera, kad tu gyveni...". Į renginį rinkosi mokinukai, jų mamos, močiutės. Salamiesčio mokyklos pradinukai, vadovaujami mokytojos Danutė Zovienės, paruošė pavasarišką, nuotaikingą spektakliuką „Stebuklinga šalis". Skambėjo dainos, prasmingi posmai. Vaikai savo mamoms ir visoms viešnioms dovanojo gėlytes – sages, kurias pagamino patys kartu su bibliotekininke Gražina.
Renginyje dalyvavo naujai susikūręs duetas „Lingo". Talentingos moterys – Inga Baniulienė ir Lina Kuodienė atliko savo kūrybos ir žinomų kompozitorių dainas. Klausėmės, kartu dainavom, šokom.
Renginio metu buvo pristatytos dvi parodos: viena – Ingos Klidzaitės rankdarbių paroda „Gyvenimo svajonė", kita – Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja" Kupiškio skyriaus kūrybinių darbų paroda „Spalvinga meilė Lietuvai".
Bibliotekininkė paskaitė pasirinktų tekstų apie gerumą, senatvę, pagalbą ir meilę savo artimui. Smagią, šiltą popietę užbaigėme prie pyragais nukrauto stalo. Vaišinomės arbata, diskutavom, džiaugėmės už lango besiskleidžiančiu pavasariu.

G. Laucienė
Salamiesčio padalinio bibliotekininkė
Foto G. Laucienės, D. Zovienės

Paskutinį kartą redaguota: 2020-03-10