Renginiai

Literatūrinė kelionė Kupiškyje: Rimvydo Stankevičiaus „Įsitvėrimai“ pristatymas

2024 05 20

Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kartu su regiono bibliotekomis vykdo projektą, renginių ciklą „Literatūros ir kino dienos bibliotekoje XV“. Šio projekto metu gyventojai supažindinami su iškiliais menininkais bei jų kūryba.  

Kupiškio viešojoje bibliotekoje gegužės 20 d. įvyko susitikimas su žymiu poetu, prozininku, eseistu, Nacionalinės premijos laureatu Rimvydu Stankevičiumi, kuris pristatė poezijos rinkinį „Įsitvėrimai, išsiskiriantį gilia minties gelme ir emociniu intensyvumu. Knygoje nagrinėjamos temos apima egzistencinius klausimus, asmeninius išgyvenimus ir ryšį su gimtąja žeme. Stankevičiaus eilėraščiai dažnai remiasi lietuvių kultūros ir gamtos motyvais, kurie perteikiami subtilia ir įtaigia kalba. „Įsitvėrimai“ kviečia skaitytoją į poetinę kelionę, kurioje susipina tradicija ir modernumas.

Knygos autorių pristatė Kupiškio viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja kultūrai Skaistė Bakanienė.

Poetą atlydėjo Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos komunikacijos ir kultūros vadybos skyriaus kultūrinės veiklos organizatorė Solveiga Dagė, kuri moderavo šį renginį Muzikinius intarpus pianinu dovanojo Kupiškio meno mokyklos auklėtinės, kurias paruošė mokytoja Edita Dobrickienė.

Renginio metu buvo galima įsigyti autoriaus Rimvydo Stankevičiaus poezijos rinkinį „Įsitvėrimai“.


Daugiau apie renginį...

Viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukos ir video R. Vilčinskienės


Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-22