Renginiai

Emocijos pro stiklą

2021 07 08

Liepos 7 d. viešosios bibliotekos Skaitykloje buvo pristatyta kupiškietės Veronikos Adomėlytės fotografijų paroda „Emocijos pro stiklą“. Studentę kalbino viešosios bibliotekos direktorius Algirdas Venckus.
Fotografijų autorė Veronika Adomėlytė pradėjo fotografuoti prieš 3 metus, pasivadinusi „Vero Photography“. Veronika studijuoja Vilniaus kolegijoje organizacijų vadybą.
 Pradėjo fotografuoti, nes namuose rado nenaudojamą fotoaparatą, kuris tik dulkėjo lentynoje. Vieną dieną ji užsimanė pafotografuoti gamtą, bet jai gamta buvo ne tokia gyva, tik labai patiko akimirkų įamžinimas. Veronikai įamžinti žmones daug įdomiau, tai ir nuotraukos atrodo būna gyvesnės. Nuotraukose įamžintas žmonių grožis tuo metu ir, kai pasižiūri po kiek laiko tas nuotraukas – jos džiugina. Laikas eina, o nuotraukos lieka ir žmonės išlieka tame laike, kada buvo daryta nuotrauka. Veroniką įkvepia žmonių džiaugsmas, kai pamato savo nuotraukas ir džiaugiasi, tada ir ji laiminga, kad viską padarė gerai. Ir tuomet norisi mokytis dar daugiau ir siekti, kad nuotraukos būtų dar geresnės.
Jūratė Samulionienė
Lankytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė
Kviečiame aplankyti parodą „Emocijos pro stiklą" ir virtualioje aplinkoje. Parengė R. Vilčinskienė

Paskutinį kartą redaguota: 2021-07-08