Renginiai

Aktyviausių skaitytojų pagerbimas

2023 10 03

Spalio 3 dienos popietėje į Alizavos biblioteką susirinko aktyviausios skaitytojos. Šios moterys sėkmingai įveikė skaitymo iššūkį „Vasara su knyga“ t. y. perskaitė penkias pasirinktas knygas pagal akcijos siūlytas temas-užduotis ir užsiregistravo organizatorių svetainėje.

Susibūrusios prie kavos puodelio moterys kalbėjosi apie vasarą atrastas geras knygas. Labiausiai patikusi knyga – Mark Sullivan „Paskutinis žaliuojantis slėnis“. Tai pasakojimas apie pragarišką jaunos vokiečių šeimos kelionę į laisvę iš sovietų užkariautos Ukrainos. Taip pat to paties autoriaus romanas „Po raudonu dangum“, Erich Maria Remarque „Trys draugai“ ir kt.

Bibliotekininkė padėkojo skaitytojoms už meilę knygai, įteikdama akcijos organizatorių diplomus, Kupiškio VB maišelius su bibliotekos ženklu ir juose paslėptas knygas.

Bibliotekininkė papasakojo apie artėjančios Pasaulinės Medijų ir informacinio raštingumo savaitės renginius. Pakvietė dalyvauti šios savaitės skaitymo iššūkyje, t. y. perskaityti iš rekomenduojamo sąrašo knygą, užpildyti anketą ir dalyvauti loterijoje dėl stalo žaidimo „Melagienos“. Pakvietė registruotis ir dalyvauti spalio 21 dieną Kupiškio VB organizuojamame orientaciniame žygyje. Jungtis ir dalyvauti protų mūšyje, pabėgimo kambaryje bei kituose įdomiuose renginiuose.

 

Bibliotekininkė Danutė Miknevičienė
Nuotraukos D. Miknevičienės

Paskutinį kartą redaguota: 2023-10-20