Naujienos

Naujos paslaugos bibliotekoje

2022 01 24

Biblioteka mini savo veiklos 85-metį ne tik prisimindama prabėgusius metus, bet ir žvelgia į ateitį, plėsdama savo paslaugas, modernizuodama įrangą, ieškodama įdomių, atraktyvių techninių sprendimų. Didelę paramą bibliotekai teikia Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka – jos inicijuoto projekto lėšomis biblioteka toliau sėkmingai modernizuojama – turime ne tik labai spartų interneto ryšį bei naujus kompiuterius, bet ir kitų įdomių technologinių sprendimų bei sudėtingos įrangos – virtualios realybės 3D akiniai su įdiegta programine įranga leidžia patirti „dalyvavimo“ veiksme ar kelionėje po įvairias pasaulio šalis įspūdžius, 3D spausdintuvas leidžia atspausdinti suprogramuotą gaminį ar detalę, o akliesiems skirta įranga ne tik gali balsu perskaityti bet kokios knygos tekstą, bet ir atspausdinti jį specialiu spausdintuvu Brailio raštu. Fotografijos mėgėjus kviečiame pasinaudoti galimybe įsirašyti analoginėse foto juostelėse esančius negatyvus į skaitmeninę laikmeną – atminties kortelę ar atmintuką – ši paslauga kaip ir visos kitos yra nemokama. Ir tai dar ne viskas – artimiausi metu įrengsime fotografijos studiją visiems, kurie nori sukurti geresnės kokybės fotografijas. Taigi – kviečiame pasinaudoti NEMOKAMOMIS bibliotekos paslaugomis.
 
Viešosios bibliotekos informacija
Virtualios realybės 3D akiniai:
3D spausdintuvas:

Akliesiems skirta įranga ne tik gali balsu perskaityti bet kokios knygos tekstą, bet ir atspausdinti jį specialiu spausdintuvu Brailio raštu:

Fotografijos mėgėjus kviečiame pasinaudoti galimybe įsirašyti analoginėse foto juostelėse esančius negatyvus į skaitmeninę laikmeną – atminties kortelę ar atmintuką:


Paskutinį kartą redaguota: 2023-03-23