Sušildantis sielą knygų pasaulis

Knyga, žodis, prasmė... Tokia humanitarinių mokslų daktarės Genovaitės Dručkutės kasdienybė. O pasiilgusi gimtinės kvapo ir erdvių, šventėms atėjus ar vasarą, visuomet atvyksta pasisvečiuoti į Kupiškį. Susitinka su bičiuliais, aplanko biblioteką ir „Knygiaus“ klubą. Gal ir pati nebesuskaičiuotų, kiek knygų yra perskaičiusi ir dovanojusi bibliotekai, kad jomis galėtų džiaugtis kiti.
                      Pasaulinei negandai užklupus ir nuo jos pasislėpus už namų sienų, liko tik virtualus bendravimas. Šio bendravimo prasmė – galimybė tobulėti bei mokytis, o gal prisiminti, kas primiršta... Iš dabarties į praeitį, po Oskaro Milašiaus kūrybinį palikimą, keliavome vedini profesorės Genovaitės Dručkutės pasakojimo ir dar ne kartą keliausime virtualiais literatūriniais takais.
                      Artėjant gražiam Jubiliejui, buvęs banalus sveikatos palinkėjimas, naujomis aplinkybėmis įgauna prasmę, o nuoširdi padėka, skaitančių ir branginančių knygą žmonių, tikiuosi, pralinksmins ir sukels Profesorei šypseną. Laukiame ir tikimės ne tik virtualių susitikimų, bet vis pilnėjančios autorės vertimų lentynos...
 
Kraštotyros ir edukacijos skyriaus
vyresn. bibliografė Jolita Pipynienė

Paskutinį kartą redaguota: 2021-11-05 08:21Galerija