Renginiai

Susitikimas su I. Gildutyte ir S. Liupkevičium

2020 06 22

Karštą birželio vakarą į Antašavos laisvalaikio salę, pasiklausyti gerbiamos poetės Irenos Gildutytės-Navikienės sukurtų eilių ir maestro Stasio Liupkevičiaus atliekamų dainų, rinkosi aplinkiniai gyventojai ir miestelio svečiai. Renginį aplankė ir sveikinimo žodžius tarė Kupiškio rajono mero pavaduotojas Algirdas Notkus, Kupiškio KC direktorė Jolita Janušonienė ir VDU profesorius habilituotas daktaras Algirdas Raslanas.
Renginio vedėja Kupiškio KC vadybininkė Alida Kacinauskienė, šmaikščiai bendraudama su poete ir muzikos kūrėju, išklausinėjo apie jų gyvenimą ir kūrybos kelią. Išgirdome I. Gildutytės-Navikienės eilių, kurios persisunkusios meile gamtai ir gyvenimui, todėl nenuostabu, kad šias eiles palietus St. Liupkevičiaus švelniai muzikai, išgirstame tiek melodingų ir romantiškų dainų, paliečiančių kiekvieno širdį.
Antroje vakaro dalyje pasirodė Noriūnų laisvalaikio salės moterų vokalinis ansamblis „Naktakė“, kurio vadovė Irena Jėčiuvienė. Vokalistės atliko keletą Mikalojaus Noviko ir Benjamino Gorbulskio sukurtų dainų.
Vakarui baigiantis skambėjo padėkos autoriams, organizatoriams ir visiems svečiams, už tokį mielą ir smagų susibūrimą.
Renginio organizatoriai Kupiškio KC vadybininkė A. Kacinauskienė ir Kupiškio VB Antašavos bibliotekininkė Rūta Radavičienė.

R. Radavičienė

Antašavos padalinio bibliotekininkė

R. Radavičienės foto


Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-22