Renginiai

„Knygiaus“ vasariškas susitikimas

2020 06 18

Prabėgo nemažai laiko nuo paskutinio knygiaus susitikimo. Karantinas neleido susitikti, bet „Knygiaus“ narės turėjo galimybę nemažai perskaityti knygų ir pasidalinti jomis virtualioje pokalbių svetainėje. Nuo kovo mėnesio knygų klubo narės garsino ištraukas iš knygų, siuntė nuotraukas su skaitomomis knygomis – visa tai galima pamatyti bibliotekos svetainėje. Baigėsi karantinas ir klubo narės skubėjo į ilgai lauktą susitikimą, pasiilgusio gyvo bendravimo su knygų bičiulėmis.
Visada smagu skaityti naują knygą ir pasidalinti mintimis su bendraminčiais. Tad pirmiausia knygų bičiulėms ir buvo pristatytos naujos knygos, kurios kaip visada iškeliavo į skaitančiųjų namus. Dar viena labai aktuali „Knygiui“ tema – skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. „Knygiaus“ narės aktyviai dalyvauja skaitymo iššūkyje jau ne pirmus ir šią vasarą nusiteikusios įveikti visas užduotis. O smagiausia susitikimo dalis – dalijimasis mintimis apie perskaitytas knygas. Kiekviena bičiulė norėjo pasidalinti skaityta knyga, o jų susikaupė nemažai. Įdomu buvo klausytis Editos, Rimos, Simonos, Ingridos, Ritos ir kitų pasakojimų apie joms įsimintinas knygas. Nemažai dėmesio susilaukė nauja J. Melniko knyga „Adata“. Ji buvo „Knygiaus“ narių skaitoma iki karantino ir dabar ją skaityti yra dar nemažai norinčių.
Po ilgo nesimatymo susitikimo laikas greit prabėgo. Lauksim rudens - tikimės, kad susirinks gausus „Knygiaus“ bičiulių būrys, kuris švęs jau trečiąjį klubo gimtadienį.
Vyresn. bibliotekininkė R. Senvaitienė
R. Vilčinskienės foto

Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-18