Renginiai

DIENŲ SŪPYNĖSE

2020 08 17

Kupiškio rajono literatų klubo pirmininkė Regina Baltrūnienė dar pavasarį išleido septintąją poezijos knygą „Dienų sūpynėse“. Visą pasaulį užklupęs virusas sujaukė mūsų gyvenimus ir darbus. Dėl karantino neįvyko daug suplanuotų renginių, todėl ir Reginos knyga Kupiškio viešojoje bibliotekoje pristatyta tik baigiantis vasarai – Žolinės išvakarėse.
Daug metų mokytoja dirbusią Reginą pažįsta daugelis kupiškėnų, nes jos visur pilna: yra aktyvi renginių dalyvė ir lankytoja: gieda bažnyčios chore, suspėja ir į Kultūros centre veikiančio choro repeticijas, lanko knygos mylėtojų klubą „Knygius“, Kupiškio trečiojo amžiaus universitetą. Prieš keletą metų Regina surado dar vieną pomėgį – kuria įvairius meniškus darbelius. Ir labai sekasi – yra kviečiama ir savo kūrybą eksponuoja rajono tautodailininkų parodose. Keletą jos paveikslų pamatė ir renginio dalyviai.
Poezijos rinkinį autorei pristatyti padėjo, jos eilėraščių paskaitė knygos redaktorė Liuda Kopūstienė ir filologė Eugenija Katauskienė, pianinu grojo Kupiškio meno mokyklos absolventė Dominyka Malinauskaitė.
Buvo daug linkėjimų ir gėlių. Sveikino Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas, Kupiškio viešosios bibliotekos direktorius Algirdas Venckus, „Lėvens balsų“ literatai, klubo „Knygius“ ir Trečiojo amžiaus universiteto lankytojai, Reginos poezijos gerbėjai, giminaičiai.
Lina Matiukaitė
Kraštotyros ir edukacijos skyriaus vedėja
Renginio foto R. Vilčinskienės, J. Vosylienės

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-17