Naujienos

Viktorina „2022-IEJI – PROGINIAI METAI“

2022 01 09

Praėjusiais metais Kupiškio viešosios bibliotekos Kraštotyros ir edukacijos skyriaus darbuotojos parengė penkiolika ciklo „Pasivaikščiojimai po Kupiškio kraštą“ virtualių viktorinų, kurios buvo paskelbtos bibliotekos interneto svetainėje ir „Facebook“ paskyroje. Dėl Covid-19 pandemijos kurį laiką negalėjome organizuoti renginių ir kitų veiklų, todėl ieškojome naujų darbo formų ir bendravimo būdų. Džiaugiamės, kad mūsų sumanymas turėjo tikrai nemažą atgarsį: į viktorinų klausimus atsakinėjo nuo 70 iki 160 interneto vartotojų, tik ne visi išdrįso savo rezultatais pasidalinti „Facebook“ komentaruose. Tikimės, kad sužinojote ir negirdėtų dalykų bei faktų apie Kupiškio kraštą ir kupiškėnus. Sulaukėme gerų atsiliepimų ir raginimų šią veiklą tęsti.


Pažadame, viktorinų bus ir šiais metais. Nutarėme praplėsti klausimų geografiją: kviesime pasivaikščioti ne tik po Kupiškio kraštą, bet išeiti ir į Lietuvą, o gal dar toliau...

Lietuvos Respublikos Seimas pritarė 14 iniciatyvų 2022-uosius skelbti proginiais metais, skirtais pagerbti žymias asmenybes, pažymėti išskirtinių istorinių įvykių ir kultūrinių reiškinių sukaktis, atkreipti dėmesį į svarbias valstybės gyvenimo sritis.

Pirmoji ciklo „Pasivaikščiojimai po Kupiškio kraštą ir ne tik“

viktorina apie 2022-uosius proginius metus

(po du klausimus apie kiekvienus metus). Naudingos informacijos apie proginius metus rasite ir pasitikrindami atsakymų teisingumą. Kaip sekėsi? Pasidalinkite komentaruose.

Parengė Lina Matiukaitė
Kupiškio viešosios bibliotekos Kraštotyros ir edukacijos skyrius

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-11