Naujienos

Kviečiame pasimėgauti vasaros desertu!

2022 06 10


Pirmadienis

Ilona Jonuškaitė „Viesulas“

Antradienis

Simona Šara „Gyvybės sergėtoja“

Trečiadienis

Ieva Vilimaitienė „Meilė odontologo kabinete“

Ketvirtadienis

Kamilė Birgė „Pagyrimas gydytojui Henrikui“

Penktadienis

Gabrielė Kazlauskaitė „Ar tau ne gėda? Meilužės istorija“

Šeštadienis

Lavisa Spell „Airilė, vėjų ragana“

Šeštadienis

Ginei „Dalileo“

Sekmadienis

Elita Lahm „Ištrūkti nenukentėjus“


MRM klubas ir Lavisa Spell pristato

Vasaros desertą!

Mylintiems meilės istorijas, kurios su Jūsų pagalba gali virsti knygomis ????

MRM Klubas pristato Lavisos Spell globojamą projektą:

„Vasarą taip daug veiklos ir ilgos saulėtos dienos bėga taip greitai! Tačiau knygų mylėtojai skaityti vis tiek nori. Norisi pasinerti į istoriją, šviežią lyg žemuogės, karštą lyg vidurdienis ir intriguojančią lyg žvaigždėtos naktys, kurios prašvinta dar nesuspėjus sutemti ir nespėja paslėpti to, ko niekada nenorėtum pamiršti. O gal prisiminti? Susipainiojau ????

Taigi, apie istorijas.

Skaityti norisi, o laiko trūksta, todėl kiekvieną vasaros rytą jūsų lauks mažas kąsnelis iš naujai rašomos istorijos.

Romantiškos, kupinos nuotykių, lietuviškos.

Aštuonios rašytojos (argi ne magiškas skaičius?) jūsų akyse rašys istorijas. Jeigu labai norėsite, manau, galėsite pakreipti tas istorijas sau norima linkme. Ir rytais prie kavos ar arbatos, o gal sveikojo žaliojo kokteilio, paskaityti po gabalėlį, tęsinį, naują seriją iš rašytinio serialo.

Kaip minėjau, istorijų bus aštuonios:

Pirmadieniais – Ilonos Jonuškaitės „Viesulas“

Antradieniais – Simonos Šaros „Gyvybės sergėtoja“

Trečiadieniais – Ievos Vilimaitienės „Meilė odontologo kabinete“

Ketvirtadieniais – Kamilės Birgės „Pagyrimas gydytojui Henrikui“

Penktadieniais – Gabrielės Kazlauskaitės „Ar tau ne gėda? Meilužės istorija“

Šeštadieniais – Ginei „Dalileo“ ir Lavisos Spell „Airilė, vėjų ragana“

Sekmadieniais – Elitos Lahm „Ištrūkti nenukentėjus“

Aš sumelavau???? Istorijos bus devynios! Tačiau tai paslaptis???? Nes man atrodo, kad devyntosios istorijos autorė, tai yra autorius, yra vaikinas! Narsuolis, kuris išdrįs išbandyti jėgas meilės romano žanre. Palinkėkite jam sėkmės ir… Karštos vasaros bei skanių skaitymų visiems????

VISOS ISTORIJOS BUS TALPINAMOS LAVISASPELL.LT TINKLALAPYJE”DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

Šios savaitės naujienlaiškyje

RAŠYTOJAI IR JŲ KURIAMOS ISTORIJOS

Ilonos Jonuškaitės „Viesulas“. PrisistatymasKiekvieną vasaros pirmadienį – nauja Ilonos Jonuškaitės „Viesulo“  dalis 


Sveiki, esu Ilona, 

Viena iš desertmeisterių ????‍????????

Kaip ir visoms avantiūroms, jungiuosi ir aš. Burtai lėmė, kad pirmadieniais savaitės pradžiai kelsiu jums savo naujos rašomos istorijos „Viesulas“ ištraukas. Neįsivaizduoju, kuo baigsis ši avantiūra, bet panašu į tai, kad kažkas bus.


Apie istoriją:

Jam į rankas pakliūva suklastotas merginos CV. Bet tai niekis palyginus su tuo, kas nutinka po to. Pašėlus mergiotė, ir santūrus šveicaras. Kalnai, tarptautinio miesto kultūra ir tai tik istorijos fonas. Jau seniai norėjau išbandyti save „Eglės žalčių karalienės“ retelingu, tai kada, jei ne dabar? ????

Man meilės romanas yra įrankis pakalbėti apie rimtesnius dalykus, pažiūrėsim, kaip pavyks šį kartą, nes ta dalis visada yra sudėtingiausia. Ne, ne seksas rašyti yra sudėtinga, o ten kur skauda, manau tuomet ir įvyksta tikrasis autoriaus išsinuoginimas.

Pamenate vis sklandė legendos apie „Nuodą“? Kažkokia mistinė knyga kuri vis dar leidybos procese? ???????? Tai čia bus antroji serijos knyga ir joje susipažinsite su draugės istorija (draugės, kurios dar nepažįstate ????????).

Mano gyvenime viskas atvirkščiai, ne išimtis ir šį kartą. Palinkėkite sėkmės ir man, ir visam projektui ♥️

Simona Šara „Gyvybės sergėtoja“. Prisistatymas


Kiekvieną antradienį naujas Simonos Šaros „Gyvybės sergėtojos“ skyrius.


Laba diena. Tėvai mane pavadino – Simona, vyrui esu – Simutė, vaikai vadina – mama, kolegos – Simonete, o aš pati mėgstu save pristatyti – Simona Šara. Šią vasarą esu pakviesta būti gaspadine ir prisijungti prie subtilaus skanėsto gamybos. Žinoma, paklausit kokį skanėstą gaminsim? Galiu drąsiai atsakyti, kad šis skanėstas bus pats gardžiausias vasaros desertas, kokį tik būsit ragavę! Jame netrūks cukraus, pabarstukų, lipnaus karamelinio glaisto, o vyšnaitė ant plaktos grietinėlės – būrys pačių nuostabiausių desertmeisterių! Savuoju desertu vaišinsiu – antradieniais, jau nuo birželio 1 dienos iki kol tarsime vasarai „Sudie!”. 

Apie istoriją:

Ar gali įsivaizduoti gūdžius, tamsius laikus, kai žmonės garbino stabus, meldė Perkūnui, bijojo Velnio, o žodis ragana sukeldavo klaikiausią paniką? Jau anuomet žemėje vyko kova tarp gėrio ir blogio, kuri tyliai tęsiasi iki šių dienų. Ši istorija nublokš jus į painius, legendomis apipintus istorinius vingius, tačiau net ir gūdžiausiais laikais – meilė sutaikydavo net pikčiausius priešus.

Saulenei buvo patikėta šventa misija – išsaugoti gyvybės akmenį iki tūkstantmečio kometos pasirodymo, tačiau nemirtingumo naštos svoris, vienišumo jausmas ir žmogiškas smalsumas – priverčia suklysti. Ji pamiršta budrumą ir papuola į glėbį pačiam velniui – Dargui. Ar jo prigimtis pražudys Saulenę? Ar vilkas gali pamilti ėriuką?..

Visą tai pamėginsime išsiaiškinti antradieniais ????


Ieva Vilimaitienė „Meilė odontologo kabinete“


Kiekvieną vasaros trečiadienį nauja Ievos Vilimaitienės „Meilė odontologo kabinete“ dalis.

Esu Ieva. Kiek save pamenu, mane visada supo knygos. ????Skaitydavau norėdama rasti paguodą, jaukiai praleisti laiką ar pasisemti žinių. Varstydavau bibliotekos duris taip dažnai, kad darbuotojos nerasdavo, ką man pasiūlyti. Užaugus mažai, kas pasikeitė – biblioteką aplankau rečiau, bet knygas, lyg didžiausią turtą, kaupiu savo namų lentynose. Visada žavėjausi rašančiais žmonėmis✍️, jiems priskirdavau magiškų galių. ✨️Juk sukurti personažus ir jų istorijas taip, jog negali padėti knygos į šalį – ne kas kita, o stebuklas. Niekada nebūčiau net pasvajojusi, jog galėčiau tapti viena iš jų. 

Apie istoriją:

Viktorija – žavi fotografė, ????turinti puikų humoro jausmą, nebijanti pasijuokti pati iš savęs ir kuriozų, kurie aplanko beveik kiekviename žingsnyje. Mergina anaiptol nėra idealių formų ar žurnalų viršeliams tinkamo įvaizdžio. Ji – gyvenimiška, paprasta ir nuoširdi, mylinti žmones, gyvūnus ir veiklą, kuria užsiima.

Joris – itin išvaizdus odontologas,???????? po ilgo laiko grįžęs į savo gimtąjį miestą. Vyrui ramybės neduoda praeities demonai, dažnai aplankantys ir sapnuose. Jo vienintelis siekis – suvesti sąskaitas su žmogumi, sugriovusiu gyvenimą.

Ar paslapčių voratinklis, apraizgęs jauną gydytoją, neįkalins jo paties?

Netikėtai pražydusi meilė išlaisvins jo sielą, o gal visa tai – tik kruopščiai suplanuotas žaidimas?????


Kamilė Birgė „Pagyrimas gydytojui Henrikui“


Kiekvieną vasaros ketvirtadienį nauja Kamilės Birgės „Pagyrimas gydytojui Henrikui“ dalis


Esu Ramunė Birgerienė rašanti po Kamilės Birgės slapyvardžiu. „Pagyrimas gydytojui Henrikui“ yra mano naujai rašoma, trečioji knyga. Pirmoji „Kasdien vis labiau“ išleista 2019 metais. Antrasis romanas „Nuodėmės, kurios gyvena tarp mūsų“ pasirodys jau šį birželio mėnesį!???? Kas be nuodėmės, tegul meta į mane akmenį. ????


Meilės reikia visiems!❤️❤️❤️Apie istoriją:

Per tą savo buvusį vaikiną Bernardą įsivariau dvylikapirštės žarnos opą, mat penkerius metus kol buvome pora, jis man aiškino, kad santuoka nieko nereiškia, o aš taip norėjau susituokti… Jis mane metė ir paliko Lietuvą. Ir štai, neseniai sužinau, kad vyras, nuo kurio turėjau gimdyti vaikus, veda! Netrukus mano ex užmaus žiedą kažkokiai vos pažįstamai amerikietei Judy ir jie yra: „be galo laimingi“. Pykstu ant jo ir ant savęs, kad tikėjau Bernardo paistalais. Jis iš manęs pavogė penkerius metus! Džiaugiuosi, kad jis Amerikoje, nes už savo veiksmus neatsakau.

Ir štai, aš, Urtė, gydausi Kauno klinikose. Turiu nuostabią palatos kaimynę Kristiną, kuri irgi gydosi opą, įvarytą neištikimojo jos vyrelio, gerokai už ją vyresnio KTU habilituoto daktaro. Merginos, jei manot, kad ištekėdamos už į tėvą tinkančio vyro galėsite gyventi ramiai ir atsipalaiduoti, tai Kristinos patirtis rodo, kad jokiu būdu!

Man čia, Klinikose, kaip ir viskas normaliai, bet negaliu pakęsti savo arogantiškojo gydytojo Henriko. Skaičiuoju minutes, kada mane išrašys iš tos ligoninės, tik prieš paleidžiant aš jam būtinai parašysiu „pagyrimą“…????

Ketvirtadieniais kviečiu Jus apžiūrai pas gydytoją Henriką www.lavisaspell.lt svetainės skyrelyje „Vasaros desertas“. Dėmesio! Gali tekti nusirengti iki pusės! ????Pirmasis įrašas – birželio 2 d.! 


Gabrielė Kazlauskaitė „Ar tau ne gėda? Meilužės istorija“


Kiekvieną vasaros penktadienį – nauja dalis Gabrielės Kazlauskaitės „Ar tau ne gėda? Meilužės istorija“


Mano vardas Gabrielė ir vasaros penktadieniai bus skirti mano kepamam desertui „Ar tau ne gėda? Meilužės istorija“.

Pati istorija galvoje užgimė gegužės 15 dieną. Po to dar bandžiau kelis kartus pergalvoti, ar tikrai yra gera idėja rašyti apie… meilužę. Tai ne itin mėgstamas žmogus realybėje, bet man pasidarė įdomu, kokia būtų jos istorija. Kaip merginos tampa meilužėmis? Kaip joms apskritai ne gėda būti meilužėmis? Vogti vyrą iš kitos moters? Daug minčių sukosi galvoje, bet turbūt pats didžiausias klaustukas ten, kur norėjau sau pačiai iš pradžių paaiškinti kokia yra šios istorijos esmė. Juk kam skaityti, jeigu perskaičius nesupranti apie ką buvo visa istorija, ar ne?

Apie istoriją: 

Ūlėna yra paprasta mergina, niekuo neišsiskirianti iš aplinkinių (nebent tik savo neįprastu vardu). Pavasarį jos ilgametis vaikinas Šarūnas pasiūlo padaryti pertrauką santykiuose ir išvažiuoja vienas vasarai uždarbiauti į Norvegiją (nors prieš tai jie kartu važiuodavo ten). Ūlėna palūžta, nes mano, kad tai reiškia pabaigą. Po magistro diplomų įteikimo Ūlėna grįžta namo ir su vyno buteliu rankose „švenčia“ magistro pabaigą. Benaršydama socialiniuose tinkluose randa moters įrašą, kuriame ji prašo vilniečių merginų atsiliepti, nes ieško merginos, kuri galėtų patikrinti, ar jos vyras yra ištikimas. Ūlėną tai sudomina, kadangi galvoja, kad Šarūnas Norvegijoje ją išduoda su kita, o ji pati irgi nori nuotykių. Prasideda pati keisčiausia ir aistringiausia Ūlėnos vasara…

Susitinkam birželio 3 d. puslapyje https://www.lavisaspell.lt/ arba Wattpad https://www.wattpad.com/user/GabrielKazlauskait4!Ginei „Dalileo“


Kiekvieną vasaros šeštadienį nauja Ginei „Dalileo“ dalis


Autorė: Ginei

Mistinis meilės romanas: „Dalileo. Bendravimas po mirties. Susitikom“


Autorė palieka mįslę skaitytojams: tikra tai istorija ar išgalvota. Tačiau pažada, kad viso romano metu jums šis klausimas nuolat neduos ramybės.

Apie istoriją:

Pagrindiniams knygos herojams dainininkei Andželinai ir jos mylimajam Radvilui buvo lemta susitikti žemėje dar kartą. Svajoti, kurti kartu savo gyvenimus ir likti amžinai. Tačiau tam yra viena sąlyga – jie gyvena skirtinguose pasauliuose, tačiau viename bendrame – savo pačių atrastame – Dalileo. Tokį pasaulį turi visi mylimieji, tik ne visi jį atranda…

– Tėve, leisk man keliauti laiku.

– Kodėl tu nori keliauti laiku?

– Jei tik galėčiau sugrįžti bent tris dienas prieš į tą akimirką, kai…

– Ir ką tu darytum?

– Apkabinčiau ir daugiau niekada nebepaleisčiau.

– Savintumeisi? Tai apkabink dabar. Keliauk kur nori – dabar. Tik užsimerk ir panirk į savo vidinį pasaulį.

 

Romano mylimieji įminė amžinos meilės paslaptį. Jie atrado Dalileo – tai terminas, reiškiantis dviejų sielų amžiną meilę. Kai sielos 33 inkarnacijas pasirenka būti viena kitos mylimaisiais, jos tampa Dalileo. 

Lavisa Spell „Airilė, vėjų ragana“


Kiekvieną vasaros šeštadienį – nauja dalis Lavisa Spell „Airilė, vėjų ragana“


Apie istoriją:

Taip, vėl griebiu laiko mašiną ir keliuosi į XIII amžių. Dar neatskleidžiau visų ten paliktų paslapčių, savo „Regėtojoje“ tik žvilgtelėjau pro ąžuolinėse geležimi kaustytose duryse surastą rakto skylutę.

Situacija jotvingių žemėse kaista, tačiau Airilei kiti dalykai rūpi labiau. Šį vakarą turi atvykti jaunikis su piršlybomis. Negali sakyti, kad merginai jis nepatinka – jis jaunas ir išvaizdus, turi gražią pilį ir didelę kunigaikštystę. Gal tik per rimtas. Ar jam patiks garsiai kvatojanti ir dainuojanti, per lietų basa šokanti ir viesulus kelianti žmona?

Ir dar Airilei neduoda ramybės netyčia nugirsti motinos žodžiai.

Vasaros deserto projekte kiekvieną vasaros šeštadienį pasižadu pateikti gabalėlį istorijos, kaip sekėsi raganaitei Airilei ieškoti meilės. Taip, tai pačiai, kuri pasirodė „Regėtojos“ paskutiniame skyriuje. Dėl šio pažado truputį nerimauju. Mano istorijos banguoja – po knygos su magija paprastai rašau knygą be magijos. Jei kartais ir mėgindavau rašyti kitaip, man nepavykdavo. Lyg koks užkeikimas. Ar pavyks man jį sulaužyti šiame projekte? Susitarti su raganomis, kad jos ateitų ir papasakotų man savo istoriją tada, kai man norisi?


Elita Lahm „Ištrūkti nenukentėjus“


Kiekvieną vasaros sekmadienį – nauja Elitos Lahm „Ištrūkti nenukentėjus“ dalis


Sveiki visi! Kortos lėmė, kad kiekvieną vasaros sekmadienį dalinsiuosi su jumis nauja “Ištrūkti nenukentėjus” istorijos dalimi. Šiam „Vasaros desertui” pasirinkau Prahą. Pati praleidau ten trejetą vienų geriausių ir daugiausiai iššūkių atnešusių metų mano gyvenime. Tačiau šis miestas ir dabar man reiškia meilę, pokyčius, aistrą, savęs atradimą ir tuo pačiu ramybę. O dar tos romantiškos vasaros… 

Apie istoriją:

Ištroškusi gyvenimo aistros Milana praėjusį rudenį, per savo dvidešimt šeštąjį gimtadienį, nusprendė dažniau rizikuoti ir dar dažniau gerti šampaną. Tad kai jos vaikinas Maiklas pasiūlė jai kraustytis iš Dublino į Prahą ši atsiminusi savo pažadą beregint sutiko ir Naujųjų Metų naktį jau pasitiko naujame mieste.

Tačiau, praėjo šeši mėnesiai, o nutrūktgalviškas sprendimas ir romantiškas miestas neatnešė nei naujos aistros nei naujų nuotykių.

...
 

Paskutinį kartą redaguota: 2022-06-15