Naujienos

Vakaro diskusija „Europa šiandien ir ko tikėtis 2022-aisiais?“

2021 09 08

Rugsėjo 15 d. (trečiadienį), 18.30 val. Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia į vakaro diskusiją Europa šiandien ir ko tikėtis 2022-aisiais?“ apie dabartinę Europos Sąjungos situaciją ir jos ateitį.
 
Rugsėjo 15 d. ryte išgirsime svarbiausią metinį Europos Komisijos Pirmininkės Ursulos von der Leyen pranešimą apie Europos Sąjungos padėtį ir diskusiją su Europos Parlamento nariais. Pranešimą ir diskusiją bus galima stebėti internetu.
 
Vakaro diskusijoje apie svarbiausias metinio pranešimo politines žinutes ir Europos Sąjungai kylančius iššūkius diskutuos Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje laikinoji vadovė Agnė Kazlauskaitė, Europos Parlamento narys Juozas Olekas, LR Užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorė doc. dr. Margarita Šešelgytė, Rytų Europos studijų centro direktorius Linas Kojala.
 
Diskusiją moderuos rašytojas ir komunikacijos profesionalas Aidas Puklevičius.
 
Kviečiame įvairių sričių profesionalus, nevyriausybinių organizacijų atstovus, verslininkus, studentus ir visus, kuriems rūpi Europos Sąjungos ateitis, dalyvauti šioje vakaro diskusijoje, užduoti klausimus ir kalbėtis Europos Sąjungai svarbiomis temomis.
 
Renginys bus transliuojamas internetu https://www.fb.com/Europos/
 
Kviečiame registruotis iki rugsėjo 13 d. adresu https://ec.europa.eu/lithuania/registration_5_lt
 
Vietų skaičius ribotas.
 
Data ir laikas: 2021 m. rugsėjo 15 d. 18.30–20.00 val.
 
Vieta: Paviljonas, Pylimo g. 21B, Vilnius
 
Renginio dalyviai privalo turėti galimybių pasą, renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Renginio dalyviai gali būti filmuojami ir fotografuojami. Ateidami į renginį, duodate tiesioginį sutikimą ir teisę Europos Komisijai Jus filmuoti, fotografuoti, daryti garso įrašus, taip pat išimtinę teisę naudoti šią medžiagą Europos Komisijos nuožiūra.
 
Pagarbiai
 
Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje
Tel: +370 5 231 3191

Paskutinį kartą redaguota: 2021-09-09