Naujienos

Tarptautinėje turizmo parodoje Adventur 2023

2023 01 31

2023 m. sausio 27–29 dienomis „Litexpo“ parodų rūmuose Vilniuje vyko 10-oji jubiliejinė tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda Adventur 2023 (vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje).

Parodoje, kaip Kupiškio turizmo ir verslo informavimo centro partneriai, dalyvavo ir Kupiškio viešosios bibliotekos atstovai ir pristatė projektą „Scriptorium dominicanum“.

Parodos lankytojai galėjo susipažinti su rašymo žąsies plunksna tradicija Palėvenės dominikonų ir kituose vienuolynuose bei patiems pabandyti rašyti žąsies plunksna lotyniškai. Šią edukacinę programą pristatė viešosios bibliotekos direktorius Algirdas Venckus ir bibliotekininkas Minijus Pučėta.

Malonu, kad parodoje apsilankė ir Kupiškio rajono vadovai – meras Dainius Bardauskas, mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius ir kiti darbuotojai. Smagu buvo sutikti savivaldybės partnerių iš Slovakijos Kežmaroko miesto atstovus, susipažinti su kitų savivaldybių turistinių programų pristatymais, stendinės medžiagos pristatymo sprendimais.

1–4.     Kupiškio rajono stendas, ADVENTUR 2023 parodoje ir  bibliotekos atstovai;
5.       Rajono meras Dainius Bardauskas aplankė kupiškėnų ekspoziciją;
6.       Svečiai iš Slovakijos dėvėjo ypač spalvingus tautinius kostiumus;
7.       Telšių rajono stendą originaliai pristatė jaunosios renesansinių šokių šokėjos;
8.       Modernus Kauno rajono stendas.

 

Kupiškio VB informacija


Paskutinį kartą redaguota: 2023-03-07